کد خبر: 1777462/34 زمان: 14:20   1400/06/11 بازدید: 4,057

شروع تمرینات تیم امید؛ فعلا منتظر باشید

مهدی مهدوی کیا با حضور در فدراسیون فوتبال قرارداد خود را به عنوان سرمربی تیم امید به امضاء رساند.

به گزارش "ورزش سه"، بنا به گفته خادم او مشاور فنی فدراسیون فوتبال نیز هست و قرار شد با رصد بازی های تیم ملی دیدگاه های خود را برای بهتر شدن وضعیت به ربیس فدراسیون فوتبال ارایه دهد. اما با حضور مهدی مهدوی کیا در تهران همه منتظر شروع تمرینات تیم امید هستند اما به نظر می رسد این تمرینات دست کم تا پایان هفته جاری آغاز نمی شود؛ به این خاطر که که بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال مهدی مهدوی کیا تیم ملی را در دیدار با قطر همراهی خواهد کرد و فردا همراه تیم عازم دوحه خواهد شد.

 

دیدار تیم ملی فوتبال ایران در برابر عراق روز 16 شهریور در دوحه برگزار می شود.

 

گفتنی است تیم ملی امید آبان ماه باید در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در شهر دوشنبه شرکت کند و با تیم های تاجیکستان – نپال و لبنان همگروه است. فدراسیون فوتبال باید تا 5 مهر لیست 50 نفر از بازیکنان تیم ملی امید را برای مسابقات مورد اشاره ارایه دهد. زمان آماده سازی که تیم ملی امید در اختیار دارد نزدیک به دو ماه است.

 

مهدی مهدوی کیا امروز در نشست با میرشاد ماجدی – رییس کمیته جوانان شرکت خواهد کرد تا برای شروع دور جدید تمرینات تیم ملی امید برنامه ریزی کند. در این نشست مشخص خواهد شد که تیم ملی امید با بازیکنان زیر 21 سال به تاجیکستان می رود و یا با بازیکنان زیر 23 سال.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.