کد خبر: 1777514/56 زمان: 20:01   1400/06/11 بازدید: 97,936

شروع طوفانی خرید جدید استقلالی ها (عکس)

امیرحسین حسین زاده خرید جدید استقلال، در نخستین بازی خود با لباس این تیم، موفق به گلزنی شد.

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین حسین زاده نخستین خرید استقلال در تابستان امسال بود. بازیکن جوان، 20 ساله و کم نام و نشانی که در ترکیب سایپا درخشید و در حالی که تنها 18 سال سن داشت، در لیگ برتر برای این تیم به میدان رفت و موفق به گلزنی شد و همین عملکرد خوب او باعث شد فرهاد مجیدی برای خرید این جوان آینده دار اقدام کند.


حسین زاده در نیم فصل دوم لیگ هجدهم نخستین بار برابر تراکتور به میدان رفت و به طور کلی در 13 دیدار برای خودروسازان در آن فصل به میدان رفته بود. البته از این 13 بازی، او تنها در 5 مورد آن به صورت فیکس و از ابتدا پای به زمین مسابقه گذاشت و 4 بار گلزنی کرد و 4 بار نیز پاس گل داد. 


این بازیکن جوان در لیگ نوزدهم نیز 21 بار توسط ابراهیم صادقی به کار گرفته شد و 3 بار گلزنی و یک بار نیز پاس گل داد و پس از هفته بیست و یکم با بدشانسی دچار پارگی رباط صلیبی شد و هفته های پایانی لیگ نوزدهم و نیم فصل نخست لیگ قبل را از دست داد. او در 11 دیدار فصل قبل که برای سایپای بحران زده به میدان رفته بود، یک پاس گل داد.

 

 

 

 


حسین زاده که پیش از این نظر فرهاد مجیدی را به خود جلب کرده بود، به عنوان نخستین خرید راهی استقلال شد و امروز نیز در دیدار تدارکاتی برابر امیدهای استقلال بازی کرد. این وینگر جوان و 20 ساله امروز در نخستین دیداری که برای تیم جدیدش به میدان رفت، در همان دقیقه 3 در مصافی تک به تک با علیرضا رضایی قرار گرفت و موفق به باز کردن دروازه او شد.


حسین زاده که پس از بازگشت از آسیب دیدگی سخت در گلزنی ناکام بود، توانست شروع خوبی در ترکیب استقلال داشته باشد و مجیدی نیز می تواند امیدوار باشد تا این وینگر جوان در ترکیب آبی پوشان بدرخشد. هواداران این تیم نیز امید زیادی دارند که با خریدهای خوب و جوانی که مجیدی داشته، یک مهدی قایدی دیگر در ترکیب استقلال ظهور کند و حسین زاده می تواند همان بازیکن مدنظر آبی ها باشد.

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.