کد خبر: 1779612/29 زمان: 17:07   1400/06/22 بازدید: 8,981

بی تاب بازی فردا هستم

ناگلزمان: بارسلونا بدون مسی ضعیف نشده

سرمربی بایرن ضمن تمجید از بارسا عنوان داشت که جدایی لئو مسی به این تیم ضربه زیادی وارد نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ که شنبه شب توانست در بوندسلیگا 1-4 در زمین لایپزیش پیروز شود، فردا شب در اولین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان میهمان بارسلوناست. بایرنی ها در بهترین شرایط به سر می برند و باید به مصاف بارسایی بروند که دیگر لیونل مسی را در اختیار ندارد.

در آخرین بازی دو تیم، بایرن توانسته بود بارسا را تابستان 2020 با نتیجه 8-2 مغلوب کند.

 

 

 

 

یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن در نشست خبری این بازی و در مورد وضعیت مصدومان تیمش گفت:« لواندوفسکی بازی خواهد کرد و در مورد سرژ گنابری باید تا فردا صبر کنیم. کینگزلی کومان نیز شرایط بازی را دارد ولی نه از ابتدا. تنها تولسیو در مونیخ می ماند و مابقی به بارسلون می آیند.»

 

بارسا بدون مسی:« مسی بازیکنی خارق العاده است ولی حالا فرصت برای جوانان دیگر بارسلوناست که بدرخشند. سیستم بارسا تغییراتی اندک داشته و حالا بیشتر 3-3-4 بازی می کنند. معتقدم بارسلونایی متفاوت را خواهیم دید چرا که با مسی به شکلی دیگر بازی می کردند.

زمان مسی بیشتر به دنبال پیدا کردن و پاس دادن به او بودند تا او برای طراحی حملات تصمیم بگیرد. بارسا حالا ممفیس دیپای را دارد که او نیز بازیکنی تعیین کننده است و البته لوک دی یانگ. بارسا نسبت به دوران حضور مسی ضعیف تر نشده ولی قطعا متفاوت خواهد بود. بارسلونا حالا بیشتر روی بازی تیمی تمرکز دارد و همچنان نیز تیم خوبی هستند. ما هم انگیزه بالایی داریم و بی تاب قرار گرفتن مقابل بارسا هستیم.»

 

 

 

 

مصدومان و بازیکنان جدید:« برخی ملی پوشان مصدوم برگشتند و باید تا فردا در مورد وضعیت شان صبر کنیم. سابیتزر پس از سال ها بازی برای لایپزیش نیاز به زمان دارد تا خودش را وفق دهد.»

 

لیگ قهرمانان:« یک جام مهمی است و در واقع مهمترین جام باشگاهی. هدف مان قهرمانی است و می خواهیم فردا شروع خوبی داشته باشیم. فشاری روی خودم حس نمی کنم و در واقع ستاره های اصلی، بازیکنان درون زمین هستند. هدف مان رسیدن به فینال و رقم زدن اتفاقات بزرگ است.»

 

شانس های قهرمانی:« در مورد شانس های قهرمانی این رسانه ها هستند که گمانه زنی می کنند. فردا برابر تیم بزرگی بازی داریم و این یک جدال بین دو تیم مطرح اروپاست. پیروزی در این بازی به مسائل مختلفی بستگی دارد. اینکه چقدر با انگیزه باشیم و با چه شرایط روحی وارد مسابقه شویم و...... هر دو تیم فلسفه بازی خاص خود را دارند و قطعا شانس قهرمانی نیز خواهند داشت.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.