کد خبر: 1779778/1 زمان: 13:33   1400/06/23 بازدید: 41,145

افسوس اگر عکس بود

واکنش نیمکت استقلال به سیو معیوف (عکس)

فرهاد مجیدی و صالح مصطفوی در لحظه سیو عجیب عبدالله المعیوف روی ضربه سر آرمان رمضانی، اینگونه حسرتشان را بروز دادند.

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله المعیوف گلر باتجربه الهلال، شب خوبی را برابر استقلال سپری کرد. دروازه بانی که حداقل 3 فرصت بسیار بزرگ را از ارسلان مطهری، آرمان رمضانی و امیرحسین حسین زاده گرفت و برخلاف دیدارهای گذشته که اشتباهات بزرگی را در دروازه الهلال انجام می داد، شب خوبی را برابر مهاجمان آبی پوش سپری کرد.

 

شاید بتوان گفت تا پیش از گل دوم الهلال، موقعیت های گلزنی استقلال جدی تر و خطرناک تر از تیم حریف بود. قهرمان عربستان تا قبل از گل هایش، فرصت های آنچنانی به روی دروازه حسینی خلق نکرد و روی دو اشتباه و غفلت مدافعین استقلال بود که این تیم به گل رسید.

نکته جالب دیدار شب گذشته، درخشش غیرمنتظره عبدالله المعیوف بود. گلر الهلال که گفته می شد ژاردیم از عملکرد او راضی نیست و مدیران این باشگاه مدت ها به دنبال جذب دروازه بان خارجی بودند، شب فوق العاده ای را سپری کرد. المعیوف یک بار در زمانی که بازی بدون گل دنبال می شد با سیو درخشان شوت ارسلان مطهری مانع از گلزنی استقلال شد و دو بار نیز پس از اینکه بازی 2 بر صفر شده بود، توپ های رمضانی و حسین زاده را مهار کرد.

 

 

 

در دقیقه 71 ارسال خوب امین قاسمی نژاد از سمت راست با ضربه سر آرمان رمضانی همراه شد و عبدالله المعیوف به زیبایی توپ را از روی خط دروازه برگرداند و راهی کرنر کرد. عکس العملی که اینگونه با واکنش صالح مصطفوی و فرهاد مجیدی همراه شد و آنها از اینکه توپ هایشان وارد دروازه نمی شد، خسته و کلافه شده بودند. صحنه ای که اگر به گل منجر می شد، استقلال در 20 دقیقه پایانی شانس زیادی برای رسیدن به گل تساوی می داشت اما این اتفاق رخ نداد تا کادرفنی آبی ها اینگونه حسرت فرصت های از دست رفته را بخورند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.