کد خبر: 1779807/29 زمان: 15:21   1400/06/23 بازدید: 4,741

می خواهیم تا فینال برویم

خیمنز: پورتو قوی است ولی اتلتیکو برد می‌خواهد

مدافع اتلتیکو ضمن تمجید از پورتو تاکید کرد که فردا شب هدفی جز پیروزی ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب و از هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان اتلتیکو مادرید میزبان پورتو خواهد بود. جدال شاگردان دیه گونه سیمئونه و پورتوی مهدی طارمی در وندا متروپولیتانو می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد.

 

 

 

 

خوزه ماریا خیمنز مدافع اروگوئه ای اتلتیکو در نشست خبری این بازی گفت:« پورتو فصل قبل تا یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان پیش رفت و نمایش های خوبی داشتند. بدون شک برابر تیمی خوب و با کیفیت شب سختی خواهیم داشت به خصوص که بازی اول هر دو تیم نیز محسوب می شود. در دور گروهی هر بازی خانگی اهمیت بسیار بالایی دارد و ما برد می خواهیم.»

 

بازگشت هواداران:« باورنکردنی است و بدون هیچ تردیدی نقش تشویق های شان را در بازی حس خواهیم کرد. در حضور هواداران ما قدرت بیشتری خواهیم گرفت.»

 

آنتوان گریزمان:« بازگشت آنتوان باعث قدرتمندتر شدن ما شده است و رقابت در فاز حمله را نیز بیشتر کرد. تیم بسیار کاملی داریم و ثابت کرده ایم که در حد مدعیان قهرمانی و تیم های بزرگ تورنمنت هستیم.»

 

لیگ قهرمانان:« در هر تورنمنتی که حضور داریم، هدف مان قهرمان شدن است. تا جای ممکن و توان رقابت خواهیم کرد و می جنگیم. می خواهیم تا مراحل بالا برسیم و در دور گروهی تا حدی مشخص می شود که در چه سطحی قرار داریم. تکرار می کنم که تیم کاملی داریم ولی باید مثل یک تیم متحد باشیم. اگر خوب و منجسم کار کنیم، می توانیم به مراحل پایانی برویم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.