کد خبر: 1779837/42 زمان: 17:35   1400/06/23 بازدید: 15,970

مولر راه دروازه بلوگرانا را بلد است؛

قاتل بارسلونا به دنبال تکرار درخشش گذشته

توماس مولر، ستاره باتجربه بایرن مونیخ آمار فوق العاده ای در این سال ها برابر بارسلونا داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در سال های اخیر نتایج خوبی برابر بایرن مونیخ نگرفته و شکست های دشواری را متحمل شده است. بی تردید درخشش توماس مولر، مهاجم آلمانی باواریایی ها یکی از دلایل اصلی این نتایج بوده و او بهتر از هر بازیکن دیگری راه دروازه بارسلونا را بلد است. توماس مولر در پنج تقابل اخیر خود مقابل بارسلونا شش بار موفق به گلزنی شده و در تاریخ لیگ قهرمانان از این حیث رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

 

 

بایرن مونیخ در نیمه نهایی سال 2013 و در دو دیدار رفت و برگشت شکست های سنگینی را به بلوگرانا تحمیل کرده و با نتایج 0-4 و 0-3 موفق به غلبه بر این تیم شد. توماس مولر در دیدار رفت دو بار و در مسابقه برگشت یک بار موفق به گلزنی شده و البته در بازی اول یک پاس گل هم داد.

 

دو سال بعد این دو تیم دوباره در لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر رفتند که توماس مولر در برتری 0-3 بارسلونا در نوکمپ تاثیرگذار ظاهر نشد، اما در مسابقه برگشت و در جریان برد 2-3 تیمش یک بار دروازه مارک آندره تراشتگن را باز کرد.

 

 

اما یک سال و در جریان برتری تاریخی و 2-8 بایرن مونیخ مقابل بارسلونا بود که توماس مولر باز هم عملکرد فوق العاده ای داشت و با زدن دو گل و ارسال یک پاس گل، نقش مهمی در آن شب فراموش نشدنی ایفا کرد. در مجموع و با به ثمر رساندن شش گل و ارسال دو پاس گل در پنج مسابقه، توماس مولر در تاریخ لیگ قهرمانان بیش از هر تیمی موفق به گلزنی برابر بارسلونا شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.