کد خبر: 1779842/42 زمان: 18:29   1400/06/23 بازدید: 18,695

دریافت 17 گل در پنج مسابقه؛

آمار تحقیرآمیز بارسلونا؛ تاریخ تکرار می‌شود؟

بارسلونا در سال های اخیر آمار بسیار ضعیفی برابر بایرن مونیخ به ثبت رسانده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب در شرایطی در استادیوم نوکمپ پذیرای بایرن مونیخ است که حدود یک سال از آن شب عجیب و شکست 2-8 این تیم در لیسبون می گذرد. اما در کل بلوگرانا در هشت سال اخیر عملکرد ضعیفی برابر این تیم آلمانی داشته و در پنح مسابقه چهار بار مغلوب شده است. در نیمه نهایی لیگ قهرمانان و در سال 2013 بود که تیم یوپ هاینکس در مجموع دو دیدار هفت بار دروازه بارسلونا را باز کرده و شکست های سنگین 0-4 و 0-3 را در مونیخ و بارسلونا رقم زد.

 

 

دو سال بعد اما این دو تیم دوباره در نیمه نهایی با یکدیگر مواجه شدند. بارسلونا در دیدار رفت با درخشش لیونل مسی موفق شد 0-3 تیم پپ گواردیولا را شکست داده و تنها پیروزی سال های اخیر خود مقابل بایرن مونیخ را کسب کند. گرچه تیم آلمانی در مسابقه برگشت 2-3 پیروز شده، اما نتوانست مجوز صعود به فینال را کسب کند. سال گذشته نیز شکست تحقیرآمیز 2-8 در پرتغال رقم خورد تا کلکسیون ناکامی های بارسلونا برابر بایرن مونیخ در اروپا تکمیل شود.

 

در مجموع و در جریان این پنج تقابل 17 بار دروازه بارسلونا باز شده و میانگینی مفتضحانه در حدود 3.5 گل در هر بازی به ثبت رسیده است. در مقابل این 17 گل، بارسلونا تنها هفت بار موفق به گلزنی شده و البته چهار شکست را نیز پذیرفته که باخت 2-8 سال گذشته، بدترین نتیجه تاریخ این تیم در لیگ قهرمانان لقب گرفته است. همچنین بایرن در 17 بازی اخیر خود در روز اول لیگ قهرمانان از فصل 04-2003 در تمام هفته ها پیروز شده، در این مدت 42 گل به ثمر رساند و فقط دو گل دریافت کرده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.