کد خبر: 1780229/29 زمان: 16:10   1400/06/25 بازدید: 17,089

چرا آلابا به سمت چپ نرفت؟

توضیح آنچلوتی در مورد تغییر پست 2 بازیکن

سرمربی ایتالیایی رئال توضیح داد که چرا دیشب برار اینتر از ناچو در سمت چپ استفاده کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در زمین اینتر موفق به شکست این حریف سرسخت شد. در سن سیرو که برای رئال اغلب خوش یمن بوده و این تیم خاطره قهرمانی چمپیونزلیگ سال 2016 را در آن دارد، گل دقیقه 89 رودریگو گوئس بود که تعیین کننده شد.

رئال دو نیمه متفاوت داشت. در 45 دقیقه نخست اینتر شانس های گل زیادی خلق کرد ولی تیبو کورتوا نمایشی خیره کننده درون دروازه داشت. در نیمه دوم رئال تیم برتر زمین بود و مزد این برتری را هم در دقیقه آخر گرفت.

 

 

 

 

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در بازی دیشب ترجیح داد داوید آلابا را به قلب دفاع ببرد و با نیمکت نشین کردن میگل گوتیرز، از ناچو به عنوان مدافع چپ استفاده کرد.

کارلتو در مورد دلیل این تغییرات گفت:« از آلابا به عنوان مدافع چپ بسیار خوشم می آید ولی اگر ضرورتی نباشد، ترجیح می دهم او را به قلب دفاع ببرم. فقط در صورتی که مدافع چپ در دسترس نباشد، از آلابا در آن منطقه استفاده خواهم کرد.

 

 

 

 

دلیل نیمکت نشین کردن میگل نیز باتجربه بودن ناچو بود. این یک بازی حساس و مهم محسوب می شود و به تجربه ناچو نیاز داشتم. میگل هنوز خیلی جوان است و شنبه برابر سلتا 90 دقیقه بازی کرده بود. خیلی سرحال و تازه نفس نبود و ترجیح دادم ناچوی باتجربه را به سمت چپ ببرم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.