کد خبر: 1780804/42 زمان: 21:22   1400/06/28 بازدید: 26,804

راه حل بارسلونا برای حفاظت از ستاره مغضوب

ممکن است سرخی روبرتو در دیدار فردا شب بارسلونا مقابل گرانادا در استادیوم نوکمپ، نیمکت نشین باشد.

به گزارش "ورزش سه"، شرایط در اردوی بارسلونا چندان مساعد نیست و نتیجه گرفتن در دیدار فردا شب مقابل گرانادا برای این تیم تبدیل به امری حیاتی شده است. بارسا سه شنبه شب و با ارائه نمایشی ضعیف در استادیوم نوکمپ به سه گل مغلوب بایرن مونیخ شد. اما هواداران هنگام پا به توپ شدن سرخی روبرتو و البته تعویض او، این بازیکن را هو کردند که به نظر این اتفاق به شدت باعث ناراحتی مدافع اسپانیایی شده و حتی سرخی روبرتو بعد از بازی در رختکن از شدت ناراحتی گریه کرده است.

 

 

اما نشریه مارکا امروز در گزارشی مدعی شد ممکن است رونالد کومان برای محافظت از سرخی روبرتو و کاهش فشار از دوش این بازیکن، فردا شب نام او را در ترکیب ثابت بارسلونا در مقابل گرانادا قرار ندهد. کاتالان ها دوباره در خانه به میدان می روند و هرگونه اشتباه احتمالی از سوی سرخی روبرتو ممکن است اعتراض مجدد هواداران را به همراه داشته باشد. قرارداد فعلی سرخی روبرتو با بارسلونا در پایان فصل به پایان می رسد، اما مذاکرات برای تمدید دو ساله در جریان بوده و به نظر این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

 

این در حالیست که سرخی روبرتو از زمان اولین بازی خود در سال 2010 تا به امروز 308 بازی برای بارسلونا انجام داده و از بازیکنان باتجربه رختکن محسوب می شود. بی تردید مهم ترین لحظه دوران ورزشی او اما باز کردن دروازه پاری سن ژرمن در سال 2016 و در اوقات اضافی بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.