کد خبر : 1780832 | 28 شهریور 1400 ساعت 23:16 | 29,561 بازدید | 10 دیدگاه

دریبل ۴ نفر برای برد قاطع زوریا؛

اللهیار صیادمنش گل مارادونایی زد!

مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک در جریان برتری تیمش مقابل اودسا موفق به گلزنی شد.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب مسابقات هفته هشتم لیگ برتر اوکراین، تیم فوتبال زوریا لوهانسک در حالی که اللهیار صیادمنش را برخلاف دو دیدار قبل روی نیمکت و شهاب زاهدی را بخاطر مصدومیت در فهرست نداشت، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه اسلاووتچی آرنا مقابل اودسا رده چهاردهمی قرار گرفت.

 

نیمه اول مسابقه با برتری دو بر صفر زوریا لوهانسک برابر اودسا به پایان رسید و اللهیار صیادمنش از دقیقه ۶۷ به بازی اضافه شد تا نیروی تازه به خط حمله تیمش بدهد.

 

صیادمنش که انگیزه زیادی پس از ورود به زمین داشت، پس از ایجاد دو موقعیت، توانست در لحظات پایانی یک گل تماشایی به ثمر رساند و برتری تیمش را سه بر صفر کند.

 

 

 

 

 

 

اللهیار در دقیقه ۸۸ پس از اینکه در میانه زمین خودی صاحب توپ شد، با یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای دیدنی و یک استارت سریع به محوطه جریمه اودسا نزدیک شد و بعد از دریبل مدافع پیش روی خود و در ادامه گلر حریف، با ضربه پای راست دروازه را باز کرد تا هم‌تیمی‌هایش را به وجد بیاورد و یک گل مارادونایی به ثمر رساند.

 

صیادمنش که در هفته گذشته لیگ برتر اوکراین مقابل رُخ لویو گلزنی کرده بود، امشب هم در جریان حضور تعویضی برابر اودسا توانست این کار را به بهترین شکل انجام بدهد و سومین گل فصل خود در لیگ برتر اوکراین را به ثمر رساند.

 

تیم زوریا لوهانسک با برتری ۳ بر صفر خانگی مقابل اودسا در امتیاز ۱۴ با اولکساندریا برابر شد، اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم همچنان در جایگاه هفتم جدول لیگ برتر اوکراین ماند.

 

شهاب زاهدی، دیگر مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک پس از غیبت در مسابقه اروپایی اخیرشان بخاطر آسیب دیدگی، امشب هم به دلیل مصدومیت در لیست دیدار با اودسا نبود.

دیدگاهها