کد خبر: 1780948/39 زمان: 14:49   1400/06/29 بازدید: 59,607

مددی در انتظار معرفی هیات مدیره جدید استقلال

مدیرعاملی آجورلو در استقلال قطعی است

به نظر می‌رسد حضور مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل استقلال قطعی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مدیریت باشگاه استقلال این روزها دستخوش حواشی و اتفاقات متعددی شده است. احمد مددی مدیرعامل باشگاه روز جمعه استعفای خود را تقدیم وزارت ورزش کرده اما هنوز به طور رسمی با این استعفا موافقت نشده است. این در شرایطی است که مددی با وجود استعفا طی روزهای گذشته در باشگاه و محل کارش حضور یافته و امور جاری را جلو می‌برد.


حضور مددی در باشگاه استقلال این شائبه را به وجود آورده که شاید مددی از استعفای خود برگشته و قصد دارد به کارش در استقلال ادامه بدهد. از سوی دیگر عدم موضع گیری رسمی وزارت ورزش و شخص حمید سجادی درباره اتفاقات استقلال هم به این مساله دامن زده است.


با وجود همه شایعات موجود اما به نظر می‌رسد تغییرات مدیریتی در استقلال قطعی است و طی یکی دو روز آینده اتفاق می افتد. در این بین اصلی ترین گزینه مدیرعاملی باشگاه مصطفی آجورلو مدیرعامل سابق تیم های پاس، استیل آذین و تراکتور است که حالا به نظر می‌رسد حضورش در استقلال و به عنوان جایگزین احمد مددی قطعی شده است.


نکته مهم درباره مدیرعاملی آجورلو اما این است که این مساله باید توسط هیات مدیره جدید باشگاه اتفاق بیفتد. به همین خاطر حمید سجادی وزیر ورزش و همکارانش ابتدا باید اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال را انتخاب و معرفی کنند و بعد با حکم هیات مدیره آجورلو به عنوان مدیرعامل منصوب شود. به همین خاطر هم هست که پروسه انتخاب مدیرعامل استقلال طولانی شده است.


از این رو با وجود مسائل پیش آمده، به نظر می‌رسد آجورلو طی روزهای آینده رسما به عنوان مدیرعامل استقلال کارش را در باشگاه شروع کند و قرار نیست با مدیریت قبلی روند استقلال ادامه پیدا کند.


حتی احمد مددی نیز دیگر علاقه‌ای به ماندن در صندلی مدیریت باشگاه استقلال ندارد و حضور او در باشگاه طی دو روز گذشته نیز به خاطر عقب نماندن امور باشگاه است. از این رو مددی فعلا در باشگاه استقلال حاضر می‌شود و کارها را انجام می‌دهد اما او منتظر معرفی هیات مدیره جدید است تا امور را تحویل بدهد و کارش را رها کند.
باید منتظر ماندو دید وزارت ورزش چه زمانی به طور رسمی هیات مدیره جدید و مدیرعامل باشگاه را معرفی خواهد کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.