کد خبر: 1781161/29 زمان: 16:02   1400/06/30 بازدید: 59,883

لئو مصدوم شده

ادعای پوچتینو در مورد تعویض مسی درست بود (عکس)

لیونل مسی از تعویض خود در بازی برابر لیون رضایت نداشت و واکنش او بازتابی جهانی پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تعویض لیونل مسی از سوی مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی در دقیقه 76 بازی برابر لیون بازتاب زیادی در دنیا داشت. مسی که تصمیم مربی را باور نداشت هنگام خروج از زمین با او دست نداد و با چهره ای بهت زده راهی نیمکت شد.

 

 

 

 

مسی در حالی تعویض شد که عملکرد بدی نداشت و در واقع فقط گل نزد و به همین دلیل تصمیم پوچتینو برای تعویض او به مذاق این ستاره 34 ساله خوش نیامد. ستاره سابق بارسا با نارضایتی و بیان جملاتی که حاکی از نارضایت از تعویض شدن بود از کنار او گذشت.

پوچتینو در نشست خبری پس از بازی تاکید کرد که برای محافظت از مسی او را تعویض کرده چرا که تصور می کرد او دچار مصدومیت جزئی شده است.

 

 

 

 

تصاویر لحظاتی قبل از تعویض مسی اما حرف های پوچتینو را تایید می کنند. بی این اسپورتس با انتشار تصاویری از لیونل مسی در حالی که زانوی پای چپش را گرفته بود و به نظر می رسید احساس درد می کند، منتشر کرد. هرچند مصدومیت مسی شدید نبود ولی پوچتینو از بیم شدت یافتن آسیب دیدگی، تصمیم به تعویض او گرفت در حالی که مسی معتقد بود مشکل خاصی ندارد و می توانست 90 دقیقه در میدان باشد.

 

دقایقی پیش تیم پزشکی پی اس جی هم کوفتگی زانوی چپ لیونل مسی در بازی با لیون را تایید کرد تا پوچتینو در این مورد روسفید شود. صبح امروز از پای مسی  MRI گرفته شد و 48 ساعت بعد نیز MRI دیگری گرفته خواهد شد. او بازی فردا با متز را از دست خواهد داد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.