کد خبر: 1781166/1 زمان: 14:21   1400/06/30 بازدید: 51,031

محرومیت تعلیقی مدافع ملی، جریمه فرشید اسماعیلی

کمیته اخلاق ادامه فعالیت دو بازیکن مشهور فوتبال ایران را منوط به اخذ تاییدیه از این کمیته دانست.

 

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پیش سایت فدراسیون فوتبال با انتشار احکامی که از سوی کمیته اخلاق انشا شده  از محرومیت تعلیقی حسین کنعانی زادگان و همچنین جریمه نقدی فرشید اسماعیلی خبر داد .

 


بنا بر حکم کمیته اخلاق، فرشید اسماعیلی به پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده و ادامه فعالیتش منوط به اخذ تأییدیه از فدراسیون فوتبال است. همچنین حسین کنعانی زادگان نیز به 200 میلیون تومان جریمه نقدی و همچنین 2 جلسه محرومیت تعلیقی به مدت 2 سال محروم شده است.

در حکمی که کمیته اخلاق صادر کرده، اینطور نوشته شده که «به دلیل تخلفات» این بازیکن محروم شده که نشان دهنده این است کنعانی زادگان در کمیته اخلاق فدراسیون تحت نظر بوده است!

 

با توجه به اینکه کمیته اخلاق درباره علت انشای این احکام توضیح نداده، به نظر می رسد ویدیوی منتشره از این بازیکن ملی پوش در اینستاگرام و بگو مگوی وی با یک هوادار استقلال که بعدها منجر به صدور بیانیه باشگاه استقلال و شکایت آنها از این بازیکن شد، منجر به انشای چنین حکمی شده است.

 

با این وصف اگر کنعانی زادگان بخواهد در دیدار میان تیم های ملی ایران و کره جنوبی به میدان برود، باید از کمیته اخلاق مجوز بگیرد.

 

نکته دیگر اینکه هنوز مشخص نیست فرشید اسماعیلی بابت چه موضوعی با این جریمه مواجه شده که ادامه فعالیت او منوط به اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.