کد خبر: 1781241/42 زمان: 21:18   1400/06/30 بازدید: 8,972

بحران مهاجم در اردوی میلان ادامه دارد

اولیویه ژیرو، ستاره فرانسوی میلان در دیدار این هفته مقابل ونزیا نیز غایب خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، بحران مصدومیت از همین ابتدای فصل گریبان استفانو پیولی را گرفته و اولیویه ژیرو و زلاتان، دو مهاجم گلزن و باتجربه روسونری را از ترکیب اصلی دور ساخته است. اولیویه ژیرو امروز زمین تمرینی میلان را قبل از پایان جلسه تمرینی ترک کرده و قادر به بازی کردن در بازی فردا شب ونزیا نخواهد بود. مهاجم سابق و فرانسوی چلسی پس از شکست 3-2 میلان مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان دچار مصدومیت از ناحیه کمر شده و هنوز بهبود نیافته است.

 

 

ژیرو که در جریان پیروزی میلان 4-1 مقابل کالیاری موفق به گلزنی شده بود، پس از آن دیدار هم با کرونا و هم از مصدومیت کمر دست و پنجه نرم کرده و دیدارهای میلان را از دست داده است. زلاتان نیز هنوز شرایط بازی کردن ندارد و بدین ترتیب استفانو پیولی نمی تواند از دو مهاجم باتجربه خود در دیدار فردا شب روسونری در لیگ ایتالیا استفاده کند.

 

البته آنته ربیچ، مهاجم کروات میلان در غیاب ژیرو و زلاتان ابراهیموویچ در دو بازی گذشته گلزنی کرد و در کل در چهار بازی سری آ در این فصل دو پاس گل داده است. میلان در هر دو بازی خانگی در لیگ ایتالیا تا اینجای فصل پیروز شده، اما اخیرا در دو دیدار مقابل یوونتوس در سری آ و لیورپول در لیگ قهرمانان تنها یک امتیاز گرفته و فردا شب به دنبال بازگشت به مسیر پیروزی در سن سیرو مقابل ونزیا است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.