کد خبر: 1781402/52 زمان: 17:57   1400/06/31 بازدید: 7,998

مورینیو: ما مثل بایرن یا پاری‌سن‌ژرمن نیستیم

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، معتقد است که این تیم باید از هر بازی درس بگیرد و آن ها تنها به پیروزی فکر می‌کنند نه قهرمانی یا چیز دیگری.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو در بازی ابتدای هفته برابر هلاس ورونا اولین شکست خود را با رم تجربه کرد. سرمربی پرتغالی که پیش از این هیچ باختی را در قامت سرمربی جالوروسی تجربه نکرده بود، بالاخره این اتفاق برایش رخ داد.

 

رم فردا از سری مسابقات هفته پنجم سری‌آ به مصاف اودینزه خواهد رفت و ژوزه مورینیو پیش از این بازی گفت: " ما در برابر ورونا شکست خوردیم چرا که خوب بازی نکردیم. همچنین به همراه بازیکنان مسابقه را تحلیل کردیم و در مورد آینده حرف زدیم نه آن بازی چرا که دیگر نمی توانیم پیروز آن باشیم. ما سه امتیاز را از دست دادیم."

 

 

 

 

مورینیو در ادامه گفت: "ما باختیم و ناراحت هستیم اما باید کنترل خود را حفظ کنیم. این نتیجه ای نیست که من را به این طرف و آن طرف هل دهد. هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و باید در موارد مثبت و منفی که وجود دارد، آرامش خود را حفظ کنیم. ما برای هیچ چیزی مدعی نیستیم و فقط ادعای پیروزی در بازی بعدی را داریم. ما باید غم را به انگیزه تبدیل کنیم، نه غم را به افسردگی. ما فقط یک بازی را از دست دادیم کسانی که در دو یا سه مسابقه شکست خوردند باید چه کنند. ما راه خود را آرام اما بلندپروازانه طی می کنیم.

 

 

 

 

ما باید بیشتر کار کنیم چرا که در غیر اینصورت باشگاه به جای سه سال قرارداد تنها به من سه ماه فرصت می‌دهد. من نمی‌توانم بازیکنان، هواداران یا هر کس دیگری را کنترل کنم و فقط می‌خواهم روی آنها تاثیر خود را بگذارم. فصل یک بزرگراه نیست بلکه پر از پیچ و خم است. شاید برای تیم‌هایی مانند پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ که همیشه پیروز می شوند یک بزرگراه باشد اما برای ما نه."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.