کد خبر: 1781406/39 زمان: 18:10   1400/06/31 بازدید: 32,565

آذری‌جهرمی:تکذیب می‌کنم، شکایتی از مجیدی نکردم

وزیر سابق ارتباطات اعلام کرد که او هیچ شکایتی از فرهاد مجیدی سرمربی استقلال نکرده است.

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز کمیته اخلاق برای دومین روز متوالی، احکام مختلفی را درخصوص چهره های فوتبالی منتشر کرد که حسابی خبرساز شد. در حکم امروز این کمیته، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به پرداخت 50 میلیون تومان جریمه محکوم شده ضمن اینکه او از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

 

صدور این حکم بدون اعلام علت صدور آن، باعث حدس و گمان های فراوانی در فضای مجازی شد. این موضوع باعث شد تا باشگاه استقلال به صورت رسمی بیانیه ای صادر کرده و اعلام کند عدم پرداخت جریمه صادر شده به دلیل اظهارات فرهاد مجیدی در خصوص آذری جهرمی وزیر وقت ارتباطات است.

 

بیانیه استقلالی ها نیز واکنش وزیر وقت ارتباطات را در پی داشت. آذری جهرمی ضمن تکذیب شکایت خود از سرمربی آبی پوشان با انتشار یک استوری نوشت: «قبلا هم عرض کرده بودم که آقای فرهاد مجیدی رو دوست دارم و اظهار ناراحتی ایشون پس از باخت به پرسپولیس یک عکس العمل عادی تلقی می کنم. نه شکایتی داشتم و نه ناراحت شدم. امیدوارم کمیته مربوطه هم به جای حکم محرومیت، با درک شرایط ایشون در آن مقطع زمانی، با گذشت نسبت به آقای مجیدی برخورد کنه.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.