کد خبر: 1781565/29 زمان: 18:40   1400/07/01 بازدید: 22,077

کریم در نزدیکی‌های رائول

بنزما 200 تایی شد؛ رئال همه زندگی‌ام است (عکس)

کریم بنزما شب گذشته برابر مایورکا گل شماره 200 خود در لالیگا را به ثمر رساند.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما فصل جاری رقابت‌های لالیگا را هم فوق‌العاده آغاز کرده است. بنزما در ادامه روند فوق العاده خود طی هفته‌های اخیر دیشب نیز یک نمایش فوق العاده دیگر را از خود ارائه داد و در برابر مایورکا دو گل به ثمر رساند تا نشان دهد که در بهترین فرم خود به سر می برد.

 

 

 

 

ستاره فرانسوی با دو گلی که در دیدار برابر مایورکا به ثمر رساند تعداد گل های خود در رقابت‌های لالیگا را به عدد 8 افزایش داد. در واقع بنزما حالا در این فصل از بیشترین شانس برای آقای گلی لالیگا و کسب جایزه پیچیچی برخوردار است و قطعاً با ادامه این روند به این مهم دست خواهد یافت. از طرفی دیگر لیونل مسی و رونالدو در لالیگا حضور دارند و این موضوع نیز به بنزما در راه رسیدن به این هدف کمک خواهد کرد.

 

بنزما همچنین با این دو گل شمار گل های خود در لالیگا به عدد 200 رساند تا در فهرست 10 گلزن برتر این رقابت ها قرار گیرد.

در تاریخ رقابت های لالیگا تنها 10 بازیکن هستند که توانسته اند از مرز 200 گل عبور کنند.

 

 

 

 

مسی با 474 گل بهترین گلزن تاریخ لالیگاست. بعد از او رونالدو با 311 گل، زارا با 251 گل، هوگو سانچس با 234، رائول با 228، دی استفانو با 227، سزار با 222 گل، کینی با 219 ، پائینیو با 211 و بنزما با 200 گل در رده های بعدی قرار دارند.

بنزما با توجه به سن و سالی که دارد می تواند خود را بعد از رونالدو به دومین گلزن تاریخ رئال تبدیل کند.

 

 

 

 

کریم به این مناسبت پیراهنی که پشت آن شماره 200 حک شده بود را از دستان فلورنتینو پرز رئیس رئال دریافت کرد و گفت:« رئال باشگاه همه زندگی من است و به گل هایم افتخار می کنم. امیدوارم که بتوانم گلهای بیشتری بزنم. سعی می کنم که فوتبال خودم را ارائه بدهم. خوشحالم و می خواهم گل بزنم و به هم تیمی هایم کمک کنم. گل محبوب؟ اولین گلم؛ همانی که روی پاس رود فن نیستلروی در برنابئو زدم.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.