کد خبر: 1781621/58 زمان: 01:22   1400/07/02 بازدید: 57,080

اخراج هافبک بارسا در کمترین زمان ممکن! (عکس)

هافبک هلندی بارسلونا در عرض  4 دقیقه دو کارت زرد گرفت و از زمین بازی اخراج شد.

به گزارش ورزش سه، بارسلونا در چارچوب هفته نهم لالیگا در خانه کادیز رده چهاردهمی به میدان رفت. نیمه اول این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید و مهمترین اتفاق بازی تا اواسط نیمه دوم اخراج یک بازیکن بارسلونا بود.

 

 

 

بارسلونا که در حضور هواداران پرشور کادیز به شدت با مشکل مواجه شده بود، بعد از هدر دادن چند موقعیت خوب با یک اتفاق بد روبرو شد؛ اتفاقی که کاتالان ها را به کسب تک امتیاز بازی نیز راضی کرد.

 

فرانکی دی یونگ که پس از گذشت در دقیقه 61 از داور بازی یک کارت زرد دریافت کرد. در حالی که تنها 4 دقیقه از این اتفاق گذشته بود بازیکن بارسا به دلیل مرتکب شدن یک خطای دیگر، کارت زرد دوم را مقابل چشمان خود دید.

 

 

 

 

بازیکنان بارسلونا که تصور چنین تصمیم سخت گیرانه ای را از داور بازی نداشتند دور او حلقه زدند تا از این تصمیم منصرفش کنند اما این اقدام آنها تاثیری روی تصمیم داور نداشت و دی یونگ با قرار گرفتن کارت قرمز مقابل چشمانش، با بهت و حیرت مجبور به ترک زمین شد تا شاگردان کومان 25 دقیقه پایانی کار را ده نفره بازی کنند.

 

 

دی یونگ در حالی که 4 دقیقه قبل یک کارت زرد از داور گرفته بود، این تکل بی محابا را در میانه های میدان روی پای اسپینو زد تا در سریع ترین زمان ممکن شرایط را برای اخراج خود مهیا کند!

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.