کد خبر: 1781718/39 زمان: 17:10   1400/07/02 بازدید: 30,629

آجورلو – استقلال؛ چند ساعت تا پایان بلاتکلیفی

مصطفی آجورلو تا ساعات آینده و نهایتا تا فردا به عنوان مدیرعامل استقلال مشغول به کار می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال از حدود 10 روز پیش که احمد مددی از سمتش استعفا کرد تا همین امروز بلاتکلیف است و هواداران و اهالی فوتبال در انتظار انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل جدید نشسته‌اند.


حواشی استقلال در شرایطی اتفاق افتاده که از مدت‌ها قبل نام مصطفی آجورلو مدیرعامل سابق باشگاه‌های پاس تهران، استیل‌آذین و تراکتور تبریز به عنوان گزینه اصلی تصدی مدیریت باشگاه آبی پوش پایتخت به میان آمده اما با وجود گمانه زنی ها تاکنون رسما او به صندلی مدیرعاملی نرسیده است.


حالا امااز وزارت ورزش خبر می‌رسد که طی ساعات آینده و نهایتا تا فردا اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی می‌شوند. شنیده می‌شود وزارت ورزش افرادی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره استقلال برگزیده که با آجورلو رابطه نزدیکی دارند و به نوعی با وی هماهنگ هستند.


بعد از معرفی اعضای جدید هیات مدیره سریعا مدیرعامل باشگاه استقلال نیز معرفی می‌شود تا آجورلو با نشستن روی صندلی مدیریتی رسما کارش را جلو ببرد و باشگاه استقلال را از بلاتکلیفی موجود خارج کند.


بی تردید با توجه به مسائل و مشکلات موجود، آجورلو روزهای سختی را خصوصا در اول راه مدیریتی اش در پیش خواهد داشت و باید دید او چگونه برای خروج آبی های پایتخت از بحران کنونی اقدام می‌کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.