کد خبر: 1781959/1 زمان: 21:31   1400/07/03 بازدید: 4,482

لیوررپول با یک شلیک تماشایی پیش افتاد (عکس)

کورتیس جونز، ستاره جوان به زیبایی و با شلیکی دقیق گل سوم لیورپول را وارد دروازه برنتفورد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در هفته ششم لیگ جزیره به مصاف برنتفورد رفته که این بازی به میزبانی برنتفورد برگزار شد و شاگردان کلوپ که در این بازی زردپوش بودند بازی مهیج و پر گلی را با حریف تازه لیگ برتری شده خود تجربه کردند. در نیمه اول با گل‌زنی پینوک برای برنتفوردی‌ها در دقیقه 27 میزبان پیش افتاد و تنها چهار دقیقه بعد دیگو ژوتا کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم محمدصلاح لیورپول را پیش انداخت و با فشار بی امان میزبان برای جبران رو به رو شد و جانلت در دقیقه 63 کار را به تساوی کشاند.

 

پاسخ لیورپولی‌ها به این گل همانند گل اول برنتفورد تنها چهار دقیقه طول کشید و کورتیس جونز روی پاس در عرض رابرتسون از سمت چپ محوطه جریمه حریف فضای خالی را به خوبی دید و با شوتی محکم و زیبا لیورپول را پیش انداخت. جونز درست پس از اتمام خوشحالی گلش توسط یورگن کلوپ تعویض شد و فیرمینو جایگزین او شد.

 

حضور کورتیس جونز در ترکیب اصلی یورگن کلوپ غیر منتظره بود و تا شوتی که منجر به گل سوم لیورپول شد نیز نمایش چندان خوبی نداشت اما توانست یکی از گل‌های لیورپول را به ثمر برساند. البته گل برتری توسط جونز برای لیورپول هم زیاد دوام نیاورد و میزبان در بین تشویق‌های بی امان هوادارانش موفق به زدن گل سوم به لیورپولی که در هفته های اخیر خیلی کم‌ گل خورده بشود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.