کد خبر: 1782257/29 زمان: 15:00   1400/07/05 بازدید: 27,392

ممنون از آنچلوتی ولی به میلان فکر می‌کنم، نه رئال

براهیم دیاز تمام تمرکز خود را روی میلان گذاشته و فعلا به بازگشت به رئال فکر نمی کند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از ستاره های درخشان این فصل میلان براهیم دیاز است. بازیکنی که دو ساله و قرضی از رئال برای باشگاه ایتالیایی بازی می کند و فراتر از تصورات نیز کار کرده است. 5 گل و یک پاس گل در همین شروع فصل را خوشبین‌ترین هوادار میلان هم از براهیم انتظار نداشت. حسرت میلانی ها در اینجاست که براهیم بازیکن رئال است و در قرارداد او بند خرید نیز گنجانده نشده است.

 

 

 

 

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال اخیرا در یک مصاحبه گفت که عملمکرد براهیم را به دقت زیر نظر دارند و بسیار از او راضی هستند. او گفت که براهیم می تواند برای رئال بازیکن بسیار مهمی باشد.

براهیم که پیش فصل به رئال برگشته بود و زیر نظر کارلتو نیز تمرینات را پشت سر گذاشت، در مورد تمجید این مربی ایتالیایی به آاس گفت:« آنچلوتی یک مرد بزرگ و یک مربی فوق العاده است و نیاز به تعریف من ندارد. از او بسیار ممنون هستم ولی الان تمام تمرکزم روی میلان است و می خواهم اینجا موفق شوم. به میلان برگشتم چون باشگاه بزرگی است و فصل گذشته روزهای خوبی در این تیم داشتم. مورد علاقه باشگاه و هواداران قرار دارم و اینجا بسیار بسیار خوشحالم.»

 

 

 


رویای بازگشت به رئال:« واقعیت این است که به رئال فکر نمی کنم. من در زمان حال زندگی می کنم و الان نگاهی به آینده ندارم. تمام تمرکزم روی میلان است و می خواهم با گلزنی، با پاس گل و تلاش زیاد، به تیم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.