کد خبر: 1782285/29 زمان: 16:36   1400/07/05 بازدید: 40,765

کریستین استرایش با بلندگو میان هواداران!

اشک مربی در آمد؛ وداع گریان با ورزشگاه قدیمی(عکس)

دیروز فرایبورگ آخرین بازی خود در ورزشگاه 67 ساله اش را انجام داد و هواداران جشن ویژه ای را ترتیب دادند.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته فرایبورگ توانست به یک پیروزی ارزشمند در بوندسلیگا دست یابد. در این دیدار که به میزبانی فرایبورگ و در ورزشگاه "شوارتزوالد" برگزار شد، تیم فرایبورگ با نتیجه 3-0 آگزبورگ را مغلوب و به رده پنجم صعود کرد.

لوکاس کابلر در دقیقه 6، لوکاس هولر در دقیقه 25  و وینچنزو گریفو در دقیقه 33 از روی نقطه پنالتی گل های میزبان در این دیدار را به ثمر رساندند.

فرایبورگ با کسب هر سه امتیاز این دیدار 12 امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده بندی این رقابت ها رسید و آگزبورگ نیز با پذیرش سومین شکست فصل و پنج امتیازی که از دیدارهای پیشین جمع آوری کرده بود در رده پانزدهم باقی ماند.

 

 

 

 

بازی دیروز از یک منظر بسیار خاص و تاریخی بود. فرایبورگ پس از 67 سال ورزشگاه قدیمی خود را ترک خواهد کرد و هفته بعد برابر لایپزیش به ورزشگاه جدید خود "یوروپاپارک"  نقل مکان خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

فرایبورگ در "شوارتزوالد"، 360 بازی بوندسلیگایی انجام داد و 999 گل نیز به حریفانش زد و در پایان، 35 هزار هوادار جشن ویژه ای ترتیب دادند. بازیکنان و کادر فنی ابتدا در میانه زمین نشستند و هواداران با سر دادن شعارهای خود و در حالی که نام کریستین استرایش سرمربی خود را صدا می زدند اشک او را در آوردند. این ورزشگاه برای بیش از 30 سال حکم خانه استرایش را داشت.

این پایان کار نبود و استرایش کمی بعد به میان هواداران رفت و با گرفتن بلندگو شروع به همخوانی با آنها کرده و برای شان دقایقی هم صحبت کرد.

 

 

 

 

 

از بلندگوهای ورزشگاه نیز شعار معروف "تو هرگز تنها قدم نخواهی زد" باشگاه لیورپول نیز پخش می شد.

 

استرایش در پایان به خبرنگاران گفت:« از این بازی پیروزی می خواستیم تا ورزشگاه قدیمی مان را با خاطره ای خوش ترک کنیم. طبعا خوشحالیم که برنده شدیم و ناراحت برای خداحافظی با این ورزشگاه قدیمی. حالا دوره ای جدید در فرایبورگ شروع خواهد شد و باید تاریخی جدید را بنویسیم.»

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.