کد خبر : 1783882 | 13 مهر 1400 ساعت 20:13 | 54.8K بازدید | 6 دیدگاه

گزارش جالب روزنامه O Jogo ؛

آمار شگفت انگیز طارمی در نقش جدید

ملی پوش ایرانی در "طراحی" جدید پورتو یک خط عقب تر آمده و نقش رابط بین خط هافبک و حمله را ایفا می کند.

آمار شگفت انگیز طارمی در نقش جدید

به گزارش "ورزش سه"، دیگر هیچ شکی نیست که مهدی طارمی تبدیل به یکی از مهمترین بازیکنان باشگاه پورتو در فصل جدید شده است، گرچه او همچنان از نقش اصلی خود یعنی گلزنی نیز غافل نیست اما نقشی کاملاً متفاوت از آنچه در گذشته بازی می کرده نیز دارد. او در 10 بازی این فصل 5 گل و یک پاس گل داده است.

 

به گزارش پایگاه خبری Wyscout که امروز سه شنبه توسط روزنامه O Jogo  منتشر شد سرجیو کانسیچائو به وعده خود عمل کرده و در واقع، با یک تغییر کلیدی نقش جدیدی برای این مهاجم تعریف کرده که او بخوبی آن را انجام داده است.

 

ملی پوش ایرانی در زمین یک خط عقب تر آمده و در حال حاضر در طول 90 دقیقه دریبل بیشتری (3.7 در مقابل 2.1) می زند، پاس های در عمق بیشتری (1.6 در مقابل 0.8) می دهد و ارسال های بیشتری به محوطه جریمه (2.3 در مقابل 1.6) نسبت به فصل قبل دارد.

 

 

 

1648361

 

 

با این حال، گویا ترین آمار مربوط به تعداد ارسال هایی است که این بازیکن 29 ساله ایرانی از ابتدای فصل داشته است:  14 پاس ارسالی در طول تنها 2 ماه بازی! او در کل فصل گذشته 28 پاس ارسالی داشت. 

 

این تغییر نقش طارمی البته کاهش تعداد شوت های او علیرغم به ثمر رساندن 5 گل از سوی او در این فصل را به همراه داشه است (1.9 در برابر 3).

 

مترجم – امیر پورتیمور
منبع – نشریه اوجوگو

دیدگاهها