کد خبر: 1784425/13 زمان: 19:36   1400/07/16 بازدید: 12,860

دروازه‌بان جدید نفت MIS اضافه شد(عکس)

دروازه‌بان جدید نفت مسجدسلیمان تمرینات خود را زیر نظر فراز کمالوند دنبال می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان که در نقل و انتقالات تابستانی فرهاد مجدکرمانشاهی و احمد گوهری، دو دروازه‌بان خود را از دست داده بود، طبق نظر فراز کمالوند با مسعود پورمحمد، گلر فصل گذشته سایپا قرارداد بست تا کمبود و ضعف خط دروازه خود را با این خرید پوشش بدهد.

 

مسعود پورمحمد که در گذشته دو فصل سابقه بازی در نفت مسجدسلیمان را داشته و روزهای خوبی در این تیم تجربه کرده بود، طی سالیان اخیر در تیم‌هایی همچون آلومینیوم اراک، پارس جنوبی جم و سایپا به میدان رفت و حالا دوباره به جمع نفتی‌ها بازگشته است.

 

این دروازه‌بان در شرایطی کارش با نفت مسجدسلیمان را آغاز کرده که در لیست آلومینیوم اراک حضور داشت و قرار بود راهی آلومینیوم اراک شود، اما پس از عدم توافق مالی با این باشگاه راهی نفت مسجدسلیمان شد و قراردادش را رسمی کرد و در مسابقه دوستانه دیروز با شهرخودرو نیز دروازه خود را بسته نگه داشت.

 

نفت مسجدسلیمان با وجود بازیکنان پرشماری که از دست داده، اما در نقل و انتقالات نیز عملکرد نسبتا خوبی با جذب نفراتی همچون محمد طیبی، مجتبی لطفی، امیر روستایی، میثم نقی‌زاده، سجاد آشوری، مسعود پورمحمد، مجید عیدی و ... داشته است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.