کد خبر: 1784930/55 زمان: 11:02   1400/07/19 بازدید: 4,706

مربی ایتالیایی و نامه‌نگاری نهایی به فیفا؛

پنجره نقل و انتقالاتی شهر خودرو بسته می‌شود

به دلیل تاخیر در عدم پرداخت مطالبات مربی ایتالیایی سابق شهر خودرو، حالا تا زمان پرداخت این بدهی از سوی مدیران باشگاه، پنجره نقل و انتقالاتی مشهدی‌ها بسته خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه" یک ماه قبل بود که پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام رسماً حکم نهایی شکایت استفان کوزین از باشگاه شهر خودرو به واسطه مطالبات 75 هزار دلاری‌اش صادر شد و باشگاه مشهدی به پرداخت بدهی خود به کوزین محکوم و هم‌چنین 7500 فرانک سوئیس به عنوان دیرکرد از سوی فیفا جریمه شد.

 

پرونده‌ای که در دوره مدیریت فصل گذشته چند نوبت از سوی کوزین پیشنهاد بر توافق شد و حتی مربی ایتالیایی اعلام کرده بود که مشکلی با دریافت قسطی مطالبات خود ندارد اما بی‌توجهی مدیران وقت (پدیده) باعث شد تا سرانجام کوزین شکایت خود را به فیفا ببرد و حالا شهر خودرویی‌ها در تکاپو برای پرداخت طلب 75 هزار دلاری بعلاوه 7500 فرانک سوئیس جریمه فیفا هستند.

 

با توجه به عدم توانایی پرداخت این جریمه در بازه زمانی یک ماه پس از ابلاغ رأی، حالا از امروز پنجره نقل و انتقالاتی شهر خودرو با دستور فیفا بسته خواهد شد و هر زمان که مدیران شهر خودرو توانستند با مربی ایتالیایی به توافق برسند و مطالبات وی را پرداخت کنند، مجدداً این پنجره باز خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.