کد خبر: 1785133/39 زمان: 12:01   1400/07/20 بازدید: 34,005

لطفا در محل تمرین تجمع نکنید

لغو ناگهانی تمرین استقلال؛ آجورلو در پی حل مشکل

تمرین امروز استقلال به طور ناگهانی لغو شد و مدیرعامل باشگاه در پی حل این مشکل است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که قرار بود از روز گذشته تمرینات استقلال به طور دائمی در زمین صنایع دفاع تهران برگزار شود، اما شب گذشته مسئولان این مجموعه ورزشی به باشگاه اعلام کردند که حق انجام تمرینات در این زمین را ندارند!


ماجرا از این قرار بود که یک تجمع نامتعارف مقابل مجموعه ورزشی صنایع دفاع باعث ناراحتی مسئولان این مجموعه شده است. با توجه به اینکه شرایط مجموعه نیروهای مسلح در نوبنیاد که وابسته به یک ارگان نظامی است، این مساله حساسیت ایجاد کرده و باعث شده مسئولان مجموعه چنین تصمیمی بگیرند.


بعد از این اتفاق مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در پی حل مشکل است. آجورلو از شب گذشته تماس هایی را با مسئولان مجموعه صنایع دفاع گرفته و به دنبال آن است تا موضوع را حل و فصل کند و آبی ها بتوانند تمرینات خود را در این زمین انجام بدهند اما این مساله مستلزم رخ ندادن تجمع های اعتراضی مقابل زمین صنایع دفاع است.


با توجه به وابستگی این مجموعه به ارگان های نظامی طبیعی است که تجمع اعتراضی حساسیت ایجاد کند و حتی ممکن است باعث شود که استقلال یک محل مناسب برای انجام تمریناتش را از دست بدهد.


مدیریت باشگاه استقلال البته پیگیر است تا مشکل ایجاد شده حل شود و انتظار می رود تا زمان آماده سازی کمپ مرحوم حجازی استقلالی ها مجوز تمرین در این مجموعه را دوباره به دست آورند.


با این حال لازمه آن تکرار نشدن حاشیه ها وشرایط مشابه است. بی تردید اگر بار دیگر تجمع های اعتراضی و نامتعارف مقابل در زمین صنایع دفاع صورت بگیرد، آن وقت مسئولان این مجموعه نیز حاضر به همکاری با باشگاه استقلال نیستند و این موضوع می تواند مشکلات بعدی را ایجاد کند.

 

گفتنی است؛ بعد از لغو تمرین داخل چمن تیم استقلال، اعضای این تیم به ناچار به سالن وزنه رفتند و تمرینات بدنسازی جایگزین تمرین صبح امروز آنها شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.