کد خبر: 1785311/58 زمان: 00:39   1400/07/21 بازدید: 34,689

توقف چند دقیقه‌ای دیدار آلبانی-لهستان

باران بطری روی سر گلزن جنجالی لهستان (عکس)

دیدار تیم های لهستان و آلبانی حاشیه عجیبی داشت که برای دقایقی بازی را تحت الشعاع قرار داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های آلبانی و لهستان امشب برگزار کننده یکی از حساس ترین دیدارهای مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا بودند. دو تیم به ترتیب با 15 و 14 امتیاز رتبه های دوم و سوم گروه I را در اختیار داشتند و بازی امشب یک تقابل حساس 6 امتیازی بود.

بازی تا 15 دقیقه پایانی گلی نداشت و هواداران تیم آلبانی به شدت در حال تشویق تیم شان بودند تا به هر ترتیبی که هست برد خانگی امشب را رقم بزنند. برخلاف خواسته حاضرین در ورزشگاه تیرانا این لهستان بود که در دقیقه 77 به گل رسید.

کارل اسویدرسکی در دقیقه 77 موفق به باز کردن دروازه آلبانی شد تا سکوت محض را در ورزشگاه حکمفرما کند. گلزن لهستانی ها بعد از به ثمر رساندن این گل به سمت هواداران حریف رفته و با حرکتی تحریک آمیز آنها را خشمگین کرد.

 

این حرکت گلزن لهستان باعث تحریک هواداران تیم آلبانی شد.

 

هواداران آلبانی که به حد کافی از باز شدن دروازه تیم شان در دقایق پایانی و از دست رفتن 3 امتیاز حساس ناراحت بودند در واکنش به حرکت بازیکن حریف هر چه در دست داشتند را به سمت زمین بازی پرتاب کردند. بازیکنان تیم لهستان که با بارانی از بطری و اشیای دیگر مواجه شده بودند سریع به میانه میدان دویدند.

 

 

 

 

داور بازی در واکنش به این اقدام هواداران تیم میزبان تصمیم به توقف بازی گرفته و هر دو تیم را از زمین خارج کرد. چند دقیقه پس از اینکه جو آرام شد، داور تصمیم به ادامه یافتن بازی گرفت و کار دنبال شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.