کد خبر: 1785503/42 زمان: 23:06   1400/07/21 بازدید: 31,206

با نیمار زوج موفقی را تشکیل می دهم

ژوآئو فلیکس، وینگر جوان اتلتیکومادرید از همبازی شدن با نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن استقبال کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت های متوالی در فصول اخیر هنوز اجازه نداده ژوآئو فلیکس، خرید 126 میلیون یورویی و گران قیمت اتلتیکومادرید قادر به ارائه همه توانایی های خود در ترکیب این تیم باشد. در ماه های اخیر اخباری در مورد تمایل پاری سن ژرمن به خرید ژوآئو فلیکس منتشر شده و خود این بازیکن نیز ضمن تمجید از نیمار مدعی شد می تواند در کنار این ستاره برزیلی زوج موفقی را تشکیل بدهد.

 

 

ژوآئو فلیکس گفت: "همبازی شدن با نیمار در آینده؟ بله من دوست دارم با این بازیکن در یک تیم بازی کنم و فکر می کنم من و نیمار در کنار یکدیگر زوج موفقی را در زمین تشکیل خواهیم داد. البته گاهی اوقات در مستطیل سبز ممکن است همه چیز مطابق میل شما پیش نرفته و برنامه های یک تیم اجرا نشود و شما نمی دانید چه اتفاقاتی رخ می دهد.

 

اما من تصور می کنم در کنار نیمار می توانیم تیم قدرتمندی را تشکیل بدهیم. من هنوز به بهترین فرم خودم نرسیده و هر فصل حداقل یک بار مصدوم بوده ام. اما اگر این اتفاق رخ ندهد می توانم به جایگاه بازیکنانی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو نیز دست یابم. احتمال انتقال به فلامینگو در لیگ برزیل در کنار نیمار؟ من همیشه علاقه دارم در تیمی بازی کنم که لباس قرمز رنگ به تن می کند، اما هرگز مشخص نیست در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.