کد خبر: 1785873/29 زمان: 15:37   1400/07/24 بازدید: 17,951

بازی با پیراهن سفید تا جام جهانی

برنامه ویژه مرد سال فوتبال جهان در رئال مادرید

لوکا مودریچ به تازگی قراردادش با رئال را تمدید کرده ولی از حالا به یک تمدید قرارداد دیگر فکر می کند.

به گزارش "ورزش سه"، لوکا مودریچ تنها بازیکنی است که توانسته در 13 سال گذشته توپ طلا را از چنگ رونالدو ولیونل مسی خارج کند. او سال 2018 فاتح توپ طلا و مرد سال فیفا شد و از سال 2012 نیز برای رئال بازی می کند.

 

 

 

 

مودریچ که 36 ساله است، اخیرا قراردادش را تا 2022 تمدید کرد ولی ستاره کروات قصد دارد سال های بیشتری در رئال بماند. او حاضر شد مبلغ قابل توجهی از دستمزدش را کاهش دهد ولی به بازی در رئال ادامه دهد و برای تمدید تا 2023 نیز از این حیث مشکلی ایجاد نخواهد کرد. 

مودریچ که در 36 سالگی همچنان سرحال و قبراق است، فصل قبل بیشترین بازی های ممکن را برای رئال انجام داد و هرگز دچار مشکل آسیب دیدگی نشد. فصل جاری نیز شرایط برای او مطلوب پیش می رود.

 

 

 

 

طبق ادعای گل، او قصد تمدید با رئال تا 2023 را دارد و هدفش این است بازی در برنابئوی جدید را تجربه کند. بازسازی کامل این ورزشگاه تا دسامبر 2022 به طول می انجامد.

مودریچ حاضر به قبول ریسک بازی در یک تیم دیگر در آستانه جام جهانی نیست و البته فعلا مذاکرات برای تمدید او نیز شروع نشده است. در صورتی که گفت و گو ها به نتیجه نرسد و مودریچ در پایان فصل جدا شود، لیگ آمریکا، قطر یا حتی لیگ برتر می تواند مقصد بعدی او باشد. مودریچ 4 سال برای تاتنهام بازی کرد و بی میل نیست تا بار دیگر لیگ برتر را انتخاب کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.