کد خبر: 1786305/29 زمان: 15:50   1400/07/26 بازدید: 12,784

غیبت قطعی برابر لایپزیش

در پاریس هیچکس خبری از ایکاردی ندارد

ستاره آرژانتینی برای اشتی با همسرش به میلان رفته و همچنان در تمرینات پی اس جی غایب است.

به گزارش "ورزش سه"، از همان روزهای ابتدایی ظهور ستاره گلزنی به نام مائورو ایکاردی در ترکیب سمپدوریا و در ادامه اینتر شاهد بروز حواشی فراوان در اطراف این بازیکن بودیم. شروع رابطه با واندا نارا به زعم بسیاری خیانت مائوریتو به مکسی لوپز، مهاجم آرژانتینی بود و بسیاری از هواداران فوتبال از همان ابتدا به خاطر این کار علاقه چندانی به مائورو ایکاردی نداشته و از این بازیکن انتقاد می کردند.

 

 

 

 

 

در 48 ساعت اخیر، شایعاتی در مورد خیانت مائورو ایکاردی به واندا نارا و ارتباط این بازیکن با یک مدل آرژانتینی منتشر شده تا دوباره انتقادات از این بازیکن شدت بگیرد. نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد مائورو ایکاردی صبح دیروز و پس از انتشار جدایی از واندا نارا، تمرینات پاری سن ژرمن را از دست داده و در کمپ تمرینی این باشگاه غیبت داشته است.

 

 

 

 

ایکاردی با اجازه از کادر فنی راهی میلان شد تا بتواند با اختلاف با همسرش را برطرف کند. از استوری های اینستارگام او مشخص است که تقریبا توانسته به هدفش برسد.

 جالب اینکه ایکاردی هنوز به پاریس برنگشته و در تمرین امروز پی اس جی نیز غایب بود. در باشگاه کسی از ایکاردی خبری ندارد و قطعا بازی فردا برابر حریف آلمانی را از دست خواهد داد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.