کد خبر: 1786458/44 زمان: 11:59   1400/07/27 بازدید: 7,258

بهروز عطایی تا المپیک 2024 ماندگار شد؟ 

رئیس فدراسیون والیبال از بهروز عطایی خواست برنامه آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان را تا پایان المپیک 2024 تهیه و تنظیم کند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در ژاپن که با سرمربی و کادر تمام ایرانی و بازیکنان جوان رقم خورد، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال امروز با حضور در دفتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، ضمن ارائه گزارش عملکرد تیم ملی بزرگسالان و جوانان به تشریح مسائل مربوطه پرداخت.

داورزنی در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی اعضای کادر فنی تمام ایرانی از بهروز عطایی خواست تا برنامه آماده‌سازی تیم ملی والیبال بزرگسالان را تا پایان المپیک 2024 با توجه به هدف‌گذاری و اولویت‌های فدراسیون والیبال تهیه و تنظیم کند تا پس از بررسی نهایی به نحو احسن به اجرا درآید.

داورزنی در این جلسه اظهار داشت: تیم ملی والیبال بزرگسالان نخستین اولویت فدراسیون و خانواده والیبال است و قسمت اعظم تلاش‌های خانواده والیبال در این بخش ظهور می‌کند. فدراسیون والیبال با توان تمام از برنامه‌ها و اولویت‌های تیم ملی بزرگسالان دفاع و حمایت خواهد کرد. برای المپیک 2024 از همین امروز برنامه‌های خود را آغاز می‌کنیم و در تمامی مسابقات با توجه به هدف گذاری‌مان یعنی المپیک 2024 حضور خواهیم داشت. از امروز تمام فعالیت‌های فدراسیون والیبال با توجه به المپیک 2024 برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

با توجه به خبری که فدراسیون والیبال منتشر کرده، به نظر می رسد برنامه بهروز عطایی به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان با فدراسیون بلندمدت است و او در صورت نتیجه گیری در بازی های سال آینده، احتمالا تا المپیک 2024 ماندگار خواهد شد.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.