کد خبر: 1786627/42 زمان: 00:29   1400/07/28 بازدید: 11,035

اتلتیکو 2 - 3 لیورپول؛ کلوپ و انتقام از ال چولو

لیورپول در دیداری جذاب و پرحادثه در اسپانیا موفق شد 2-3 اتلتیکومادرید را مغلوب بکند.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید که به دشواری دو گل خورده دقایق ابتدایی را جبران کرده بود، در نیمه دوم و با اخراج آنتوان گریزمان 10 نفره شد و در نهایت 2-3 مغلوب مرسی سایدی ها شد.

 

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشت به گل اول دست یافت. محمد صلاح با حرکتی تکنیکی پشت محوطه اتلتیکو یکی پس از دیگری را جا گذاشت و ضربه زمینی او بعد از برخورد به جیمز میلنر وارد دروازه شد و البته گل به نام صلاح ثبت شد.

 

 

حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل دوم رسید. دفع توپ اشتباه فیلیپه باعث شد توپ پشت محوطه به نبی کیتا برسد و این بازیکن نیز با ضربه ای والی و تماشایی به گوشه دروازه برای بار دوم یان اوبلاک را مغلوب کرد.

 

 

در ادامه اتلتیکومادرید در صدد جبران برآمده و در دقیقه 20 به گل اول دست یافت. روی ریباند یک کرنر، ضربه زمینی کوکه در دهانه دروازه با اثرگذاری آنتوان گریزمان همراه شد و ستاره فرانسوی خیلی زود اختلاف را به حداقل رساند.

 

 

در دقیقه 27 و روی پاس کوکه بود که آنتوان گریزمان از فاصله ای زیاد با دروازه لیورپول تک به تک شده و می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه چیپ او به صورت آلیسون بکر برخورد کرد و این فرصت طلایی از دست رفت.

 

 

اما در دقیقه 34 اتلتکیکومادرید به گل دوم رسید. ژوائو فلیکس از سمت چپ و در بین شلوغی مدافعان لیورپول توپ را به آنتوان گریزمان رسید و او با چرخشی تماشایی و ضربه ای زمینی به گوشه دروازه توانست بازی را به تساوی بکشاند.

 

 

 

در اواخر نیمه اول و روی تعلل مدافعان لیورپول این توماس لمار بود که در زاویه ای تنگ در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما خروج آلیسون مانع گلزنی او شد و نیمه جذاب اول با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

 

لیورپول نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و خیلی زود فرصت داشت به گل دوم هم دست یابد، اما ضربه سر سادیو مانه را یان اوبلاک به زیبایی مهار کرد.

 

دو دقیقه بعد و روی پاس عمقی رودریگو دی پائول بود که یانیک کاراسکو در سمت راست در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما آلیسون باز هم درخشان ظاهر شده و این فرصت را نیز مهار کرد. اما در دقیقه 53 آنتوان گریزمان با خطایی عجیب و ضربه ای کاراته ای صورت بابی فرمینو را مورد هدف قرار دارد تا با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شود.

 

 

دقایقی بعد لیورپول روی یک حمله همه جانبه فرصت داشت خیلی زود از 10 نفره شدن حریف به خوبی استفاده کرده و به گل برسد، اما ضربه والی اندرو رابرتسون از بالای دروازه اوبلاک به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 78 هرموسو با تنه خود دیگو ژوتا را در محوطه متوقف کرد تا لیورپول صاحب یک ضربه پنالتی شود.

 

محمد صلاح پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای خلاف جهت موفق به زدن گل برتری لیورپول شد. دقایقی بعد داور ابتدا یک پنالتی به سود اتلتیکو اعلام کرد و بعد از بازبینی صحنه تصمیم خود را تغییر داد.

 

در اواخر بازی و روی پاس عرضی سوارز ضربه کوره آ از بالای دروازه به بیرون رفت تا این دیدار با برتری 2-3 لیورپول به اتمام برسد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.