کد خبر: 1786821/58 زمان: 20:06   1400/07/28 بازدید: 3,633

تیم های کریمی فوتبال بلد هستند؛

سرآسیایی: کنترل بازی را در اختیار داشتیم

مربی تیم گل گهر معتقد است که تیمش باید یاد بگیرد وقتی زیاد گل می زند گل نخورد.

به گزارش ورزش سه، تیم گل گهر موفق شد فصل جدید لیگ برتر را با برتری چهار بر یک مقابل تراکتور شروع کند. صحبت های مجبتی سرآسیایی که در غیاب قلعه نویی وظیفه هدایت تیم از کنار زمین را بر عهده داشت را در نشست خبری پس از این بازی بخوانید:

 

شرایط بازی را در اختیار داشتیم

 

بازی بسیار باکیفیت و جان داری بود و بابت آن به بچه ها خدا قوت می گویم. با وجود اینکه با شناخت کمی از حریف وارد زمین شدیم ولی می دانستیم که تیم های فیروز کریمی تیم های فوتبال بلدی هستند. موفق شدیم شرایط بازی را در اختیار بگیریم و به گل های بیشتری برسیم که دلیل آن کنترل بیشترمان بر بازی بود.

 

موقعیت کمی به تراکتور دادیم

 

تراکتور تیم خوبی بود و با یک تغییری که نسبت به بازی با النصر داشت بازی خوبی انجام داد. به این تیم هم خدا قوت می گویم. در نیمه دوم هم شرایط بازی را در دست داشتیم و موقعیت کمی به تراکتور دادیم. بازی را کنترل کردیم و سعی مان این بود که کمی عقب بنشینیم و به دنبال استفاده از ضدحملات بودیم. موقعیت های زیادی هم به دست آوردیم اما با بی دقتی و تمرکز کم از دست شان دادیم.

 

صحنه پنالتی مشکوک بود

 

باید عادت بکنیم که وقتی با گل زیاد جلو هستیم گل نخوریم؛ دریافت گل از تراکتور یک اتفاق بد برای ما بود. با اینکه داور قضاوت خوبی داشت ولی صحنه پنالتی مشکوک بود و به نظرم خطا انجام نشد. البته با این وجود به نظر داور احترام می گذاریم و خوشحالم که قدم اول را محکم برداشتیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.