کد خبر: 1787139/29 زمان: 16:55   1400/07/30 بازدید: 27,791

ژاوی:

همه می دانند رویایم مربیگری بارسلوناست

اسطوره بارسلونا بار دیگر تایید کرد که هدفش این است که روزی سرمربی باشگاه محبوبش شود.

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی هرناندز سال 2015 بود که از بارسا جدا شد و به فوتبال قطر رفت. او پس از چند سال بازی برای السد، مدتی است که هدایت این تیم را برعهده گرفته و نتایج بسیار خوبی نیز کسب کرده است. اخیرا ژاوی قراردادش را نیز با این تیم تمدید کرد و تا جام جهانی قطر به عنوان سفیر فوتبالی این کشور هم مشغول خواهد بود.

 

 

 

 

ژاوی در چند مقطع نیز پیشنهاد مربیگری بارسا را دریافت کرده ولی شرایط را مناسب تشخیص نداده است. ابتدا ژانویه 2020 بود که مدیران بارسا به قطر رفتند تا ژاوی را به عنوان جانشین ارنستو والورده تعیین کنند ولی در نهایت او پاسخ منفی داد. تابستان همان سال نیز ژاوی گزینه جانشینی ستین بود ولی بازهم پاسخ رد داد. ژاوی در یکی دو ماه گذشته نیز گزینه جانشینی رونالد کومان بوده ولی همچنان معقتد است زمان بازگشتش به بارسا نیست.

 

 

 

 

ژاوی امروز و در مصاحبه با "20 minutos" و در مورد مربیگری بارسلونا گفت:«  هدفم این است که مربی بارسلونا شوم. هرگز این را پنهان نکرده ام و همه این مساله را می دانند. این هدف و رویای من است. نمی دانم بالاخره به آرزویم می رسم یا نه ولی الان در السد خوشحالم و به مربیگری این تیم افتخار می کنم. اگر بازهم پیشنهادی از بارسا دریافت کنم، آن را بررسی خواهم کرد و سپس تصمیم می گیرم. الان اما از زندگی و مربیگری در قطر کاملا راضی و خوشحالم.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.