کد خبر: 1787342/29 زمان: 17:55   1400/08/01 بازدید: 26,626

همه چیز به هالند بستگی دارد

نقشه‌های رئال برای جذب بهترین گلزن اروپا

رئال مادرید بسیار دوست دارد تا ارلینگ هالند در صورت جدایی از دورتموند، راهی بایرن مونیخ شود چون در این صورت احتمال جذب روبرت لواندوفسکی بالاتر خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید برای فصل بعد هدفی جز نهایی کردن انتقال کیلیان امباپه ندارد ولی او تنها مهاجمی نیست که به رئال خواهد پیوست. شرایط اقتصادی رئال مادرید به قدری خوب است که بتواند تابستان بعد دو فوق ستاره را همزمان جذب کند ولی هنوز مشخص نیست که گزینه دوم رئال پس از امباپه چه کسی خواهد بود.

 

 

 

 

صحبت از ارلینگ هالند در میان است ولی به نظر نمی رسد رئال با وجود رقبایی چون سیتی، چلسی،  بایرن و پی اس جی شانس بالایی برای جذب ستاره نروژی داشته باشد. اخیرا آاس ادعا کرد که سران رئال از جذب هالند ناامید شده اند. همین نشریه امروز گزارش داد که مسئولان باشگاه مادریدی ترجیح می دهند هالند راهی بایرن مونیخ شود. اتفاقی که باعث خواهد شد روبرت لواندوفسکی در دسترس قرار بگیرد.

 

 

 

 

ستاره لهستانی از سال 2014 مورد توجه رئال مادرید قرار دارد و حتی سال 2018 چیزی نمانده بود جانشین رونالدو در باشگاه مادریدی شود ولی در نهایت ترجیح داد با بایرن تمدید کند.

شرایط اما در سال بعد می تواند متفاوت شود.

لواندوفسکی تا 2023 با بایرن قرارداد دارد و تابستان آینده 34 ساله خواهد بود. اخیرا اخباری منتشر شد مبنی بر ناراحتی شدید لواندوفسکی از شایعات انتقال هالند به بایرن و گفته می شود اگر در نهایت این اتفاق رخ بدهد، او از بایرن جدا می شود. مقصد بعدی او می تواند رئال مادرید باشد.

در واقع رئال از حالا برای جذب بهترین گلزن دنیا در سال گذشته نقشه هایی در سر دارد ولی ابتدا باید هالند راهی مونیخ شود چون در غیر این صورت بعید نیست بایرن با لواندوفسکی قراردادی جدید منعقد کند تا برای همیشه او از دسترس رئال خارج شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.