کد خبر: 1787510/42 زمان: 12:51   1400/08/02 بازدید: 8,661

مارکینیوش: در مورد نیمار سوء تفاهم رخ داد!

مارکینیوش، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن مدعی شد در مورد مصاحبه نیمار سوء تفاهم رخ داده است.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار چندی قبل در مصاحبه ای مدعی شد جام جهانی 2022 قطر آخرین تورنمنت بزرگ ملی او با لباس برزیل است و او از نظر ذهنی کشش ادامه تحمل فشارهایی از این دست را ندارد. اما مارکینیوش، کاپیتان برزیلی پاری سن ژرمن و هموطن نیمار تاکید کرد این بازیکن لزوما قصدی مبنی بر کناره گیری نداشته و تفسیرهای اشتباهی در مورد مصاحبه نیمار ایجاد شده است.

 

مارکینیوش گفت: "من فکر می کنم اظهارات نیمار اشتباه تفسیر شده است. او فقط گفت نمی داند شرایط در چهار سال آینده چگونه خواهد بود که این حرفی منطقی است و من نیز نمی دانم در چه شرایطی خواهم بود. نیمار همه انتظارات پیرامون خود را دانسته و درک می کند.

 

 

فقط منظور نیمار این بود که روی جام جهانی بعدی تمرکز کرده و البته و مهمتر از همه نیمار فقط در مورد تیم ملی صحبت می کرد نه باشگاه. سوء برداشت شده و نیمار قصد ندارد از بازی برای پاری سن ژرمن انصراف دهد.

 

شایعات انتقال تابستانی به چلسی؟ خیر، کار حتی به پیشنهاد هم نرسید. در واقع باشگاه بلافاصله پرونده مذاکرات را بست. این نشان می دهد که مدیران تیم به من اعتماد دارند و این افتخاری برای یک بازیکن است که باشگاهی مانند پاری سن ژرمن به من چنین اعتقادی داشته باشد. این واقعیت که دیگر تیم به من علاقمند هستند به این معنی است که من خوب کار می کنم. این به من انگیزه می دهد که به کارم ادامه داده، تمریناتم را بیشتر کرده و بهتر از این هم بازی کنم. پاریس و پاری سن ژرمن تنها چیزهایی هستند که در ذهن من قرار دارند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.