کد خبر: 1787515/57 زمان: 13:30   1400/08/02 بازدید: 24,535

پاکدل علیه تئوری شباهت با آرمان (عکس)

حامد پاکدل در اولین تجربه پوشیدن پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر موفق به گل‌زنی شد تا هواداران را امیدوار کرده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس تهران فصل گذشته درحالی موفق به گلات قهرمانی شد که در نیم فصل نخست با چالشی جدی در امر گل‌زنی مواجه بود. این تیم آل کثیر را در اختیار نداشت و پس از رفتن علیپور، مهدی عبدی مهاجم اصلی این تیم شده بود و او نیز در آن مقطع عملکرد خوبی نداشت. مهاجم جذب شده این تیم یعنی آرمان رمضانی هم در زدن حتی یک گل هم برای سرخ‌ها ناکام بود تا خیلی زود نامش از فهرست پرسپولیس خط بخورد.

 

پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ بیستم با اتمام محرومیت عیسی و جذب شهریار مغانلو و مهدی ترابی شکل مناسبی به فاز هجومی‌اش داد و علاوه بر آن مهدی عبدی نیز در نیم فصل دوم اوج گرفت و تعداد گل‌هایش را به عدد ۹ رساند. قرمزها در این فصل در دائمی کردن قرارداد مغانلو ناکام بودند و پس از آن نیز در جذب چند مهاجم اول لیست خود موفق نبودند تا حامد پاکدل تنها خرید سرخ‌ها در خط حمله باشد.

 

 

 

 

با این اوصاف این نگرانی‌ها وجود داشت که پرسپولیس مانند ابتدای فصل گذشته در گل‌زنی به مشکل بخورد اما پس از گل رضا اسدی، دو مهاجم تازه نفس سرخ‌ها یعنی حامد پاکدل و عیسی آل کثیر گل زدند تا انگیزه بالای مهاجمان این تیم معلوم شود.

 

حامد پاکدل اما نشان داد که نمی‌خواهد سناریویی که برای آرمان رمضانی اتفاق افتاد را تکرار کند و قصد عقب نشینی ندارد. او در اولین بازی لیگ برتری‌اش با پیراهن پرسپولیس 25 دقیقه زمان داشت و تنها هفت دقیقه پس از ورود به زمین با زیرکی با پشت سر دروازه فولاد را باز کرد. این بازیکن سال گذشته با ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کرده بود و حالا نشان داد مهارت خاصی روی اینگونه فرصت‌ها دارد. گرچه هنوز برای قضاوت در مورد عملکرد حامد پاکدل زود است اما او به عنوان مهره تعویضی مورد اعتماد یحیی است و یک گل در این فرصت کم آمار خوبی برای او به حساب می‌آید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.