کد خبر: 1787540/13 زمان: 15:46   1400/08/02 بازدید: 17,977

میزبانی ورزشگاه سرچشمه تایید شد(عکس)

مس رفسنجان در زمین، پدیده در مشهد!

مسابقه تیم‌های مس رفسنجان و پدیده مشهد برگزار نخواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ قرار بود دیدار تیم‌های مس رفسنجان و پدیده مشهد از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه آغاز شود، اما این دیدار انجام نخواهد شد.

 

هم‌اکنون بازیکنان مس رفسنجان در زمین ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه در حال گرم کردن برای شروع مسابقه هستند و داوران بازی هم سه مرتبه در زمین حضور پیدا کرده و شرایط را مورد بررسی قرار داده‌اند، اما خبری از تیم پدیده در استادیوم نیست.

 

 

 

 

بازیکنان تیم فوتبال پدیده در اقدامی عجیب که احتمالا جریمه سنگین برای آنها از سوی سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون به همراه خواهد داشت، دیروز شنبه و امروز تصمیم گرفتند به فرودگاه مشهد نروند و سفر به سرچشمه را نداشته باشند تا بازی مقابل مس رفسنجان لغو شود.

 

در حال حاضر هیچ یک از اعضای تیم فوتبال پدیده در ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه حاضر نیستند و به طبع، مسابقه این تیم برابر مس رفسنجان با حکم انضباطی ۳ بر صفر به سود تیم میزبان خواهد شد.

 

 

گفتنی است، ۳۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه فریبرز محمودزاده، نماینده سازمان لیگ آخرین ایرادهای ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه را بررسی و شرایط میزبانی مس در این استادیوم را تایید کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.