کد خبر: 1787564/13 زمان: 17:09   1400/08/02 بازدید: 5,069

سازمان لیگ تبلیغات محیطی را به باشگاه‌ها بدهد؛

علیزاده: قبل از آلومینیوم با منشا صحبت کردیم

مدیر ورزشی مس رفسنجان می‌گوید بهتر است فدراسیون و سازمان لیگ تبلیغات محیطی را به باشگاه‌ها واگذار کنند.

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان در حالی امروز برای انجام دیدار با پدیده در زمین مسابقه حاضر شد که حریفش در مشهد حضور داشت و ممکن است این دیدار با رای کمیته انضباطی سه بر صفر به نفع نارنجی‌پوشان اعلام شود؛ علی علیزاده در این مورد به خبرنگار ما گفت: ما آمادگی کامل برای بازی با پدیده داشتیم ولی آنها حاضر نشدند و بازی هم لغو شد.

 

او در مورد قضیه منشا و صحبت آلومینیومی‌ها مبنی بر اینکه کار باشگاه مس غیر اخلاقی و غیر قانونی بوده ادامه داد: ۱۵ الی ۲۰ سال است که باشگاه مس رفسنجان را به نام باشگاه اخلاق می‌شناسند. ما در خصوص گادوین منشا اصلاً کار غیر اخلاقی نکردیم و قبل از اینکه باشگاه آلومینیوم اراک با او صحبت کند، ما با مدیر برنامه‌هایش قبل از اینکه به ایران بیاید صحبت کردیم؛ حتی ما صدا و تصویر ویدیویی از منشا داریم که ابراز علاقه برای بازی در مس رفسنجان کرده و زمانی که به ایران رسید به رفسنجان آمد و قراردادش را امضا کرد. 

 

مدیر ورزشی مس در مورد وضعیت محمد انصاری گفت: محمد انصاری رباط پاره کرده است. برای او بهترین‌ها را آرزو می کنیم ان‌شاالله خیلی زود به جمع ما برگردد. او عضوی از خانواده مس رفسنجان محسوب می‌شود. محمد بازیکن بسیار خوب و اخلاق‌مداری است و سعی می‌کنیم هر‌چه زودتر کمکش کنیم کارهای فیزیوتراپی و جراحی‌اش را انجام بدهد.

 

او در خصوص بحث تبلیغات محیطی نظرش را اینگونه بیان کرد: تبلیغات محیطی را اگر به خود باشگاه‌ها بدهند به نظرم خیلی بهتر است چون ما برندهایی که در استان هست را بهتر می‌شناسیم و این قضیه درآمدزایی بسیار خوبی برای باشگاه است تا اگر جایی خواستند هزینه کنند، راحت‌تر بتوانند این کار را انجام دهند.

 

علیزاده در پایان در مورد اینکه شرایط مس را برای لیگ ۲۱ چطور ارزیابی می‌کند، ابراز کرد: شرایط خیلی خوبی برای مس می‌بینم. تیم ما از پارسال جوان‌تر شده و سعی و تلاشمان را می‌کنیم مثل پارسال جزو ۸ تیم بالای جدول باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.