کد خبر: 1787683/58 زمان: 08:11   1400/08/03 بازدید: 30,551

سیمونه کارت قرمز را به جان خرید؛

خشمی که از اینزاگی کوچک ندیده بودید (عکس)

سرمربی اینترمیلان بعد از اعتراض شدیدش به داور با کارت قرمز او روبرو شد.

به گزارش ورزش سه، در حالی که دیدار تیم های اینترمیلان و یوونتوس می رفت با تک گل دقیقه 17 ادین ژکو به سود شاگردان سیمونه اینزاگی به پایان برسد، با تصمیم جنجالی داور و اعلام یک ضربه پنالتی به سود یوونتوس که دیبالا آن را به گل تبدیل کرد، با تساوی یک – یک به پایان رسید.

 

در دقیقه 87 و در میان حملات واپسین یووه، تعادل الکس ساندرو در داخل محوطه جریمه به هم خورد؛ در حالی که دنزل دامفریس دستان خود را به نشانه اینکه خطایی روی بازیکن حریف انجام نداده بالا بود، داور پس از بازبینی صحنه، این حرکت را خطا تشخیص داده و یک ضربه پنالتی برای یوونتوس اعلام کرد.

 

 

این تصمیم داور بازی با عصبانیت شدید سیمونه اینزاگی همراه بود؛ سرمربی تیم اینتر که در آستانه کسب یک برد ارزشمند قرار داشت، در حالی که به شدت از تصمیم داور برافروخته شده بود اقدام به پرتاب کاوری که در دست داشت به زمین کرده و با صدای بلند اعتراض خود را ادامه داد.

 

 

در واکنش به این رفتار سیمونه اینزاگی، داور با کارت قرمز به استقبال او رفته و سرمربی اینترمیلان را از کنار زمین اخراج کرد. سرمربی اینتر پس از دریافت کارت قرمز و در حالی که همچنان اعتراض می کرد، اقدام به ترک منطقه فنی نمود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.