کد خبر: 1787738/47 زمان: 12:57   1400/08/03 بازدید: 4,023

امیدوارم در این بازی امتیازات کامل بگیریم؛

کریمی: فوتبال نفت بر اساس توانایی فردی است

فیروز کریمی می‌گوید زحمت مدیران باشگاه سبب شد تا تمام بازیکنان در دیدار با صنعت نفت حاضر باشند.

به گزارش "ورزش سه"، فیروز کریمی سرمربی تیم تراکتور در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان که عصر امروز برگزار خواهد شد، گفت: باتوجه به مسائل هفته اول و نتایج دو تیم، دیدار امروز به شدت حائز اهمیت است. 

 

وی با بیان اینکه بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش خواهیم داشت، افزود: تهمیدات لازم برای این بازی اندیشیده شده تا دست پر از زمین خارج شویم. صنعت نفت تیم خوب و منسجمی است. ما هم تمرینات خوب پشت سر گذاشتیم تا نتیجه کامل بگیریم.

 

کریمی با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالاتی تیم بلافاصله بعد بازی با گل گهر باز شد، خاطرنشان کرد: ارکان باشگاه در این خصوص زحمات زیادی کشیدند و تمامی بچه‌ها آمادگی حضور در مسابقه را دارند. 

 

وی در خصوص محرومان و مصدومان تراکتور برای این بازی، اظهار داشت: آقایان محمدی و واسعی مصدوم هستند و تلاش کادر پزشکی برای رساندن واسعی به این بازی شده است. 

 

سرمربی تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: صنعت نفت تیم خوبی است و می‌توانست هفته نخست بازنده نباشد؛ نفت سال‌هاست فوتبال خوب و مبتنی بر تکنیک فردی و مهارت جمعی ارائه می‌کند. ما روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده‌ایم و با شناخت کافی پا به میدان نبرد می‌گذاریم.


نکته جالب اینکه به دلیل تعطیلی روز یکشنبه، نشست خبری کریمی امروز و در فاصله چند ساعت تا شروع بازی برگزار شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.