کد خبر : 1787858 | 03 آبان 1400 ساعت 19:11 | 63,151 بازدید | 38 دیدگاه

واکنش تارتار به گل یامگا (عکس) 

تصاویری که می بینید واکنش مهدی تارتار سرمربی تیم ذوب آهن به گل بازیکن استقلال یعنی کوین یامگا است. 

به گزارش "ورزش سه"، برای مهدی تارتار قابل باور نبود یامگا پشت به دروازه ذوب آهن توپ دفع شده از سوی آرمان قاسمی را تبدیل به گل کند. اما این مهاجم بعد از دفع ناقص از سوی مدافع ذوب آهن به سمت دروازه تیم میزبان چرخید و در حرکت عرضی – عمقی به سمت دروازه ذوب آهن مدافعین این تیم را همراه خود برد و در نهایت ضربه اش را زمینی به سمت زوایه مخالف زد و از دست حبیب فر عباسی هم کاری ساخته نبود.  ذوب آهن در این صحنه 7 بازیکن به همراه دروازه بان در محوطه جریمه داشت اما باز هم گل خورد تا مهدی تارتار اینطور به گل بازیکن خارجی استقلال واکنش نشان دهد. 

 

گل کوین یامگا از جمله گل هایی است که کم در لیگ برتر به ثمر می رسد و چنین گل هایی اگر به ثمر برسد به خاطر جایگیری خوب و اعتماد به نفس مهاجم برای چرخش و هم چنین ضربه به چارچوب دروازه حریف است که یامگا این کار را به خوبی انجام داد و در همان شروع نشان داد یک بازیکن توانمند در امر گلزنی است. مهدی تارتار دست را روی صورت خود می گذارد بعد از اینکه دروازه تیمش باز می شود؛ شاید به این بهانه که نمی خواست تصویر را ببیند. برای او جای تعجب است چرا مدافعین تیمش به راحتی به مهاجم استقلال اجازه دادند پشت به دروازه صاحب توپ شود و به راحتی بچرخد و از همه بدتر چند متری در عمق حرکت کند و در نهایت ضربه اش را به جایی بزند که برنامه ریزی کرده بود. اگر استقلال با برتری عددی در محوطه جریمه ذوب آهن به گل می رسد این برای مهدی تارتار ناراحت کننده نبود اما استقلال زمانی به گل رسید که برتری عددی با تیم ذوب آهن بود. 

 

از نگاه مهدی تارتار این اشتباه خط دفاعی تیمش در بازی با استقلال نابخشودنی است به خصوص که موجب شد آبی ها در نیمه نخست با برتری یک بر صفر به رختکن بروند.

 

 

دیدگاهها