کد خبر: 1787992/47 زمان: 11:39   1400/08/04 بازدید: 24,935

تیم قدرتمندی هستیم؛

رزاق‌پور: استقلال باید از ما حساب ببرد

رزاق پور می‌گوید که تراکتور برای پیروزی مقابل استقلال به تهران خواهد رفت.

به گزارش ورزش سه، ابوالفضل رزاق پور مدافع چپ تیم تراکتور که روز گذشته عملکرد درخشانی برابر صنعت نفت داشت، در گفتگو با خبرنگار ما راجع به این بازی گفت: بعد از بازی هفته اول که هر دو تیم نتیجه نگرفتند، آمده بودیم که از بازی خانگی استفاده کنیم و حداکثر امتیاز را بگیریم. کل هفته را با این طرز فکر رفتیم که سه امتیاز را به دست بیاوریم و خداراشکر اینطور شد که توانستیم از نقاط ضعف صنعت نفت استفاده کردیم و به سه امتیاز برسیم.

 

وی با اشاره به قدرت تیم صنعت نفت توضیح داد: نباید بگوییم که چون ما سه گل زدیم، پس صنعت نفت خیلی ضعیف است. آنها هفته گذشته با یک گل بازنده شدند. ما نسبت به صنعت نفت شناخت داشتیم و روی این تیم کار کردیم و البته باز شدن پنجره هم به ما خیلی کمک کرد و باعث شد تا بازی روان‌تر و بهتری را ارائه کنیم.

 

او در خصوص خوشحالی بعد از گلش اظهار داشت: چند وقتی بود که در تمرین ما این حرکت جا افتاده بود و تیم برنده با این ژست خوشحالی می‌کرد. آن صحنه وقتی رفتیم برای خوشحالی گل پیمان، این حرکت یادم آمد و آن را انجام دادیم. برای گلزنی پیمان خیلی خوشحال بودم و در لحظه خواستم تا اینطوری خوشحالی کنیم.

 

 

مدافع تراکتور در مورد دیدار با استقلال عنوان کرد: بازی آسان در لیگ برتر وجود ندارد و این هم یک بازی بیرون از خانه است که سختی خودش را دارد. با این برد سه هیچ همه نگاه‌ها به تراکتور برگشته و به این نتیجه رسیده‌اند که بازی قبلی تنها یک اتفاق بود. ما تراکتور هستیم و حریفان باید از ما حساب ببرند.

 

رزاقپور با اشاره به حضور یامگا به عنوان مهاجمی خطرناک در تیم استقلال گفت: نمی‌توانیم بگوییم استقلال فقط یامگا را دارد. ما بازیکنان تاثیرگذار زیادی داریم و یکی از آنها فصل گذشته جزو بهترین گلزنان بود. برای ما فرقی ندارد حریف چه بازیکنی دارد و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا برنده شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.