کد خبر: 1788012/1 زمان: 12:52   1400/08/04 بازدید: 2,478

داوران و ناظران هفته دوم لیگ والیبال معرفی شدند

سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی داوران و ناظران هفته دوم لیگ برتر مردان را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"  به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» فردا (چهارشنبه 5 آبان 1400) با برگزاری هفت دیدار به میزبانی مریوان، رفسنجان، گرگان، تهران، رامسر، گنبد و یزد پیگیری خواهد شد.
 

سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران هفته دوم لیگ برتر مردان را اعلام کرد که برنامه مسابقات و اسامی داوران و ناظران به شرح زیر است:

 

مریوان؛ سالن 12 هزار نفری زاگرس، ساعت 16
راه‌یاب ملل مریوان – فولاد سیرجان ایرانیان
داور اول: محمد آقایی، داور دوم: هادی تیموری، ناظر داوری: امیر صداقت و ناظر فنی: محمدعلی امیدی

رفسنجان؛ سالن 9 دی، ساعت 16
مس رفسنجان – آذرباتری ارومیه
داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: بهزاد جهانگیری، ناظر داوری: محمد ابراهیم‌زاده و ناظر فنی: امیر طلوع‌کیان

گرگان؛ سالن امام خمینی، ساعت 16
پاس گرگان – شهرداری ارومیه
داور اول: مجتبی بیداریان، داور دوم: اسماعیل رزقی، ناظر داوری: مسعود یزدان‌پناه، ناظر فنی: محمدابراهیم عشق‌دوست و ناظر ویژه: بهمن سلطانی

تهران؛ خانه والیبال، ساعت 16
پیکان – فولاد مبارکه سپاهان
داور اول: داود نافعی، داور دوم: قادر صادقی، ناظر داوری: بهروز جعفری، ناظر فنی: نادر انصاری و ناظر ویژه: محمد منصوری

رامسر؛ مجموعه ورزشی شهید صدر، ساعت 16
هورسان رامسر – لبنیات هراز آمل
داور اول: محمد شاهمیری، داور دوم: مرتضی علائی، ناظر داوری: محسن ترابی، ناظر فنی: محمدامین برق‌لشگری و ناظر ویژه: رضا خان‌محمدی

گنبد؛ سالن المپیک، ساعت 16
شهرداری گنبد – سایپا
داور اول: مهدی نویدی‌نو، داور دوم: میثم پارسه، ناظر داوری: علی‌اصغر حاجی‌کاظمی و ناظر فنی: اصغر درفش کاویان

یزد؛ سالن اختصاصی شهداب، ساعت 16
شهداب یزد – شهرداری ورامین
داور اول: وحید پورکاشیان، داور دوم: جواد مرآتی، ناظر داوری: احمد دامغانی، ناظر فنی: علیرضا محمدعلی گیلانی و ناظر ویژه: امیرحسین منظمی

نتایج کامل دیدارهای هفته نخست نیز به شرح زیر است:

سایپا یک - پیکان 3؛ (25-19)، (23-25)، (23-25)، (25-27)
فولاد سیرجان ایرانیان 3 - آذرباتری ارومیه 2؛ (22-25)، (25-20)، (25-19)، (20-25)، (15-10)
شهرداری ارومیه 3 - راه‌یاب ملل مریوان یک؛ (23-25)، (25-19)، (27-25)، (25-19)
فولاد مبارکه سپاهان 3 - مس رفسنجان یک؛ (25-18)، (20-25)، (25-16)، (26-24)
لبنیات هراز آمل 3 - پاس گرگان 2؛ (25-20)، (25-21)، (23-25)، (23-25)، (15-12)
شهرداری ورامین 3 - هورسان رامسر 2؛ (25-20)، (22-25)، (25-27)، (25-22)، (15-10)
شهداب یزد 3 - شهرداری گنبد صفر؛ (25-15)، (26-24)، (25-22)

 

 

رده‌بندی تیم‌ها، پیش از آغاز هفته دوم به شرح زیر است:

1- شهداب یزد
2- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
3- شهرداری ارومیه
4- پیکان
5- فولاد سیرجان ایرانیان
6- لبنیات هراز آمل
7- شهرداری ورامین
8- هورسان رامسر
9- پاس گرگان
10- آذرباتری ارومیه
11- سایپا
12- راه‌یاب ملل مریوان
13- مس رفسنجان
14- شهرداری گنبد

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.