کد خبر: 1792074/52 زمان: 23:17   1400/08/23 بازدید: 5,974

بونوچی: من فردا پنالتی‌زن ایتالیا نخواهم بود

لئوناردو بونوچی، مدافع تیم ملی ایتالیا، از جورجینیو در برابر انتقادات دفاع کرد.

به گزارش "ورزش سه" ایتالیا اصلاً دوست ندارد که کابوس چهار سال پیش برایش تکرار شود، جایی که آنها از صعود مستقیم به جام جهانی روسیه باز ماندند و در دیدار پلی‌آف نیز شکست خوردند؛ موضوعی که باعث شد آنها در کمال ناباوری از رسیدن به جام جهانی بازمانند. در واقع شاگردان روبرتو مانچینی برای صعود مستقیم به جام جهانی قطر به پیروزی در مسابقه فردا برابر ایرلند شمالی نیاز مبرم دارند.

 

لئوناردو بونوچی، مدافع تیم ملی ایتالیا، پیش از این مسابقه حساس گفت: "ما باید ویژگی هایی را که همیشه در لحظات سخت داشته ایم، به نمایش بگذاریم.  فکر می‌کنم تیم عملکرد فوق‌العاده‌ای خواهد داشت، زیرا این چیزی است که همه ما می‌خواهیم تا یک نتیجه مهم را به خانه بیاوریم. قهرمانی در یورو لحظه‌ای حذف نشدنی است و هیچ کس نمی‌تواند آن را از ما بگیرد. اکنون باید تعادل و شادی خود را دوباره کشف کنیم. "

 

 

 

 

بونوچی درباره انتقاداتی که نسبت به جورجینیو بابت از دست دادن پنالتی در بازی برابر سوئیس مطرح می شود نیز گفت: "من اولین کسی بودم که جورجینیو را دلداری دادم زیرا اتفاقاً آنجا بودم. او در طول دوران حرفه ای خود پنالتی های بسیار زیادی از جمله پنالتی های خیلی مهم را تبدیل به گل کرده است.  یک اشتباه ممکن است برای همه اتفاق بیفتد و من فردا پنالتی زن تیم نخواهم بود. اگر به تغییری نیاز داشته باشیم همان موقع در موردش تصمیم گیری خواهیم کرد."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.