کد خبر: 1794072/55 زمان: 17:32   1400/09/03 بازدید: 19,437

روی اشتباه فردی مساوی کردیم؛

حسینی: هیجانی شدم و عذرخواهی می‌کنم

سرمربی پیکان نسبت به شادی خود بعد از آن‌که گل دوم تیمش به ثمر رسید، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از اتمام دیدار تیمش با نساجی که با نتیجه 2-2 مساوی خاتمه یافت، در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد؛ او ابتدا درباره شرایط بازی گفت: در کل بازی تیمی که با انرژی تر کار می‌کرد، ما بودیم؛ دو گل روی اشتباهات فردی خوردیم و در این زمینی که نمی‌شود فوتبال بازی کرد، دو گل زدیم و بازی را برگرداندیم، به خاطر این موضوع از بازیکنانم تشکر می کنم.

 

حسینی با اشاره به امکانات استان مازندران و ورزشگاه شهدای ساری گفت: امیدوارم مسئولان فکری به حال استان قهرمان پرور مازندران بکنند و امکانات بیشتری را فراهم کنند.

 

سرمربی پیکان در واکنش به حضور چند لیدر در ورزشگاه و درگیری رخ داده پاسخ داد: اینکه تماشاگر در ورزشگاه باشد، اشکالی ندارد، اما اینکه لیدرها بخواهند صحبت و پرخاش کنند، درست نیست؛ یک مقدار با نیمکت ما بد صحبت کردند و من هم به آنها گفتم صحبت نکنید.

مجتبی حسینی درباره عملکرد داور مسابقه گفت: وقتی زمین ناهموار است و بازی فیزیکی می‌شود، بازیکنان روی تصمیمات داور اعتراض می‌کنند؛ در یک صحنه بازیکن حریف در محوطه جریمه روی بازیکن ما خراب شد که فکر می‌کنم پنالتی بود.

او درباره غیبتش در نشست خبری پیش از بازی هم توضیح داد: با توجه به اینکه هتل ما با محل برگزاری یک ساعت و ربع فاصله داشت و جاده هم کم عرض بود، به همین دلیل نرسیدیم، امیدوارم مرا ببخشید.

 

حسینی در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره خوشحالی بعد از گلش هم عذرخواهی کرد و گفت: به خاطر این خوشحالی که هیجانی بود، عذرخواهی می‌کنم؛ نیمکت نشینان نساجی دوستان من هستند و خودم عاشق مازندران هستم، اگر یک مقدار تند رفتیم، عذرخواهی می‌کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.