کد خبر: 1794131/4 زمان: 19:44   1400/09/03 بازدید: 38,102

سوت‌‎های مومنی علیه پرسپولیس در آزادی

خشم یحیی؛ سوخت پنالتی و گل زیر طاق

پرسپولیس در شرایطی به سختی مقابل نفت آبادان به گل دست یافت که اشتباهات داوری در این اتفاق بی تاثیر نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس بعد از سه بازی دور بودن از برد، در شرایطی که از امید زیادی برای برد مقابل نفت آبادان برخوردار بودند پشت سد اشتباهات داوری گیر افتاده‌اند. در نیمه اول این دیدار مهدی ترابی با حرکت فردی خود در محوطه جریمه نفت آبادان توسط محمد طیبی متوقف شد که تصاویر این برخورد نشان می‌دهد که مدافع زردپوش با پای راست خود مانع از حرکت وی شده و ضربه‌ای به پنجه پای چپ هافبک سرخپوشان وارد کرده است. 

 

در نیمه دوم هم حملات همه جانبه پرسپولیسی‌ها روی دروازه نفت آبادان راهی به دروازه حریف نمی‌یافت و این مهدی عبدی بود که بار دیگر در قامت هافبک آماده سرخ‌ها ظاهر شد و قصد داشت با ضربه خود تیمش را به نتیجه برساند. ضربه دیدنی عبدی با برخورد به تیرک افقی دروازه، از خط دروازه عبور کرد و بار دیگر به زمین بازگشت. هجوم بازیکنان به سمت داور و اعتقاد آنها به عبور توپ از خط و اعلام گل بی نتیجه بود و علی اصغر مومنی همچنان روی اشتباه خود پافشاری داشت و مدعی بود که توپ وارد گل نشده است. 

 

دامنه اعتراضات به نیمکت پرسپولیس نیز کشیده شد و هجوم آنها به سمت کمک داور را در پی داشت تا یحیی گل محمدی، افشین پیروانی و حمید مطهری به دنبال اعتراض در خصوص این صحنه باشند. با این حال حضور داور بازی و حمایت او از کمک خود با سعی برای آرام کردن نیمکت پرسپولیس و دادن یک کارت زرد دیگر و اینبار به افشین پیروانی همراه بود. 

 

پرسپولیس که در دو صحنه از موقعیت‌های مناسب خود برای پیش افتادن از حریف ناکام مانده بود، ماحصل آن دو کارت زرد به مهدی ترابی و افشین پیروانی بود تا اینچنین کار برای آنها سخت شود. 

 

 

 

 

با این حال دقایقی بعد این میلاد سرلک بود که توانست تیمش را به گل این بازی برساند و شرایط را برای برد تیمش شکل دهد تا آنها بابت اشتباهات داور طی دو صحنه حساس این بازی تا اینجا متضرر نشوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.