کد خبر : 1794278 | 04 آذر 1400 ساعت 12:43 | 3,924 بازدید | 1 دیدگاه

زمان و قرعه علیه هوادار بوده است

بشاگردی: تازه واردیم اما امیدوار و محکم

دروازبان هوادار ستاره این تیم در دیدار مقابل آلومینیوم اراک بود.

به گزارش ورزش سه، مهرداد بشاگردی در مورد کسب تساوی هوادار مقابل آلومینیوم اراک به خبرنگار ما گفت: متاسفانه بازی آنطور که باید پیش نرفت و شاید بخشی از آن به دلیل کیفیت زمین بود ما واقعاً برای ۳ امتیاز آمده بودیم تا نتایج اخیر را جبران کنیم اما نشد‌‌.نمی خواهم بگویم به نتیجه تساوی قانع هستیم اما باید این نکته را هم در نظر بگیرید که ما در برابر تیم مدعی آلومینیوم اراک بازی کردیم.


دروازه‌بانان هوادار که واکنش‌های خوبی روی توپ‌های بازیکنان حریف داشت و ستاره زمین لقب گرفت در این باره عنوان کرد: آلومینیوم اراک چند موقعیت گلزنی داشت که به لطف خدا توانستم آنها را مهار کنم و مانع از باز شدن دروازه شوم. خوشحالم که بار دیگر دروازه تیم ما بسته باقی ماند اما کاش گل هم می زدیم و پیروز می‌شدیم شاید خیلی‌ها فکر کنند ما برای گرفتن تساوی آمده بودیم ولی واقعا اینطور نبود و دو سه موقعیت خطرناک بچه های ما از کنار دروازه آنها بیرون رفت اما در بازی بعدی جبران می‌کنیم.


او در پاسخ به این سوال که علت عدم نتیجه گیری هوادار و کسب تنها یک پیروزی در شش اخیر چیست توضیح داد: نمی خوام هیچ گونه توجیهی بیاورم ولی بازی ما مقابل تیم‌های بزرگ مثل استقلال، سپاهان و فولاد را ببینید ما با اختلاف بسیار کمی آن بازی ها را واگذار کردیم و اصلاً حقمان باخت نبود آقای عنایتی استراتژی خوبی برای هر دیدار دارد ولی نمی دانم چرا بدشانس هستیم و توپ های مان تبدیل به گل نمی‌شود و انصافاً قرعه ما نیز سخت بوده است. روند ما رو به جلو است و اگر کمی فرصت بیشتری به ما بدهند خودمان را اثبات خواهیم کرد به هر حال سال اولی است که هوادار به لیگ برتر آمده و تغییرات زیادی نیز داشتیم و باید حق داد که کمی زمان بر است تا به جایگاهی که میخواهیم برسیم.


بشاگردی در پایان در مورد دیدار بعدی با مس رفسنجان افزود: کار مشکلی داریم زیرا بازی در خانه حریف انجام می شود مس هم در دیدار قبلی به پیروزی رسیده و سرشار از انگیزه است ولی ما نیز باید هر طور شده دومین برد خود را به دست بیاوریم.

دیدگاهها