کد خبر: 1794326/39 زمان: 16:23   1400/09/04 بازدید: 21,036

حسینی از همه عذرخواهی کرد

آقامجتبی و اقدام کم سابقه در لیگ برتر(عکس)

مجتبی حسینی در پایان دیدار با نساجی اقدام جالبی را انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم های پیکان و نساجی در شرایطی از هفته ششم لیگ برتر روز گذشته با تساوی بدون گل به پایان رسید که در طول 90 دقیقه تنش های زیادی در این بازی اتفاق افتاد.


علاوه بر اعتراض اعضای دو تیم به عملکرد داور مسابقه حضور تعدادی تماشاگر در ورزشگاه شهدای ساری هم حاشیه ساز شد. این تماشاگران با وجود بدون تماشاگر بودن بازی روی سکوها حضور داشتند و در اواسط نیمه دوم توهین هایی را به مجتبی حسینی سرمربی پیکان از روی سکوها انجام دادند که واکنش این مربی را در پی داشت.


در نهایت ماجرای حضور تماشاگران در ورزشگاه ختم به خیر شد و اعتراض ها به داوران هم خاتمه یافت اما نکته مهم اقدام تحسین برانگیز مجتبی حسینی بود. سرمربی پیکان بعد از سوت پایان به سمت نیمکت نشینان نساجی و مدیرعامل این باشگاه رفت و بابت اتفاقاتی که رخ داد، عذرخواهی کرد.

 


حسینی در نشست خبری بعد از بازی نیز وقتی خبرنگاران شمالی از او درباره شادی بعد از گلش با توجه به گذشته ای که در نساجی داشت، پرسیدند اوبا بیان اینکه شادی اش رو به نیمکت نساجی نبوده، بابت هیجانی شدنش عذرخواهی کرد.


سرمربی پیکان دیروز اگرچه کار خاصی کنار زمین انجام نداده بود که بخواهد بابتش عذرخواهی کند اما برای آنکه حرمت ها حفظ شود و تنش تازه ای ایجاد نشود، با بیان عذرخواهی به حواشی ایجاد شده خاتمه داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.