کد خبر : 1794348 | 04 آذر 1400 ساعت 19:04 | 9,915 بازدید | 2 دیدگاه

شیمبا قشنگ‌ترین گل عمرش را زد؛

ابراهیم‌زاده: داور گفت شماره بازیکن را یادش نمی‌‎آید! 

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید نتایج پر فراز و نشیب این تیم به دلیل تغییرات زیادی است که در شاکله تیم و باشگاه نسبت به فصل گذشته رخ داده است.

مسعود ابراهیم‌زاده کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن پس از دیدار برابر فولاد خوزستان که با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان جواد نکونام خاتمه پیدا کرد، اینطور حرف هایش را با تجید از شمیبا که تک گل این مسابقه را به زیبایی هر چه تمام تر به ثمر رساند، آغاز کرد: بازی خوبی نبود و هر دو تیم روی تک موقعیت‌ها و اشتباهات می توانستند به گل برسند؛ فکر می‌کنم حریف روی شاهکار شیمبا که به نظرم قشنگ ترین گل عمرش را زد، دروازه ما را باز کردند. 

 

 

 


سوال بعدی در مورد یکی از صحنه های بازی بود که ذوبی ها در جریان آن اعتقاد به اخراج بازیکن فولاد خوزستان داشتند. کاپیتان ذوب آهن با تشریح شرایط اینگونه به این موضوع واکنش نشان داد. همین اتفاق در بازی قبلی هم رخ داد و دفاع وسط فولاد روی مهاجم هوادار خطا کرد و اخراج شد. در این بازی هم همین صحنه تکرار شد و داور با کمکش هم مشورت کرد، ولی با وجود اینکه باید بازیکن حریف را اخراج می کرد، هیچ کارتی نداد. وقتی دلیلش را پرسیدیم گفتند شماره بازیکن حریف را گم کردیم!  گفتیم خب از ما بپرسید؛ یا اینکه از ناظر بازی سوال کنید؛ یا اینکه فیلم را نگاه کنید، چون با این تصمیم سرنوشت بازی عوض می‌شود‌. او در رابطه با همین موضوع حرف هایش را از سر گرفت و گفت: من نمی‌گویم اگر حریف ۱۰ نفره شد ما می بردیم، ولی به هر حال ممکن بود اتفاقات دیگری رخ دهد. آدم واقعا می‌ماند چه بگوید؟ مگر می‌شود شماره یک بازیکن را یادت برود؟ داور نه کارت  زرد داد و نه اخراج کرد؛ عجیب بود ولی واقعا هیچ اتفاقی نیفتاد.


از ابراهیم زاده در مورد دلیل تعویضش هم سوال کردیم و او در واکنش به این سوال بیان کرد: من به تعویض هیچ اعتراضی ندارم, هیچ وقت نسبت به این مسائل مشکلی نداشته‌ام و نخواهم داشت، چون به عنوان کاپیتان به زمین می‌روم قرار نیست تا دقیقه ۹۰ بازی کنم یا اینکه در همه بازی ها فیکس باشم. نظر سرمربی و کادر قابل احترام است. آنها از بیرون نگاه و با هم مشورت می‌کنند. بعضی‌ اوقات  تعویض‌ها جواب می دهند؛ بعضی اوقات هم نه، ولی احتمال اینکه جواب بدهد بیشتر است. تعویض آقای تارتار تاکتیکی بود و هیچ حرفی نیست.


ابراهیم زاده در پایان در مورد نتایج پر افت و خیز ذوب آهن و دلیل آن عنوان کرد: اتفاقا خودمان هم با بچه‌ها دیروز همین حرف را زدیم که یک بازی می‌بریم و یک بازی می‌بازیم. امیدوارم که از بازی بعدی شرایط تغییر کند، چون وقت بردمان است. انشاالله در بازی با مس رفسنجان باختی برای ما اتفاق نیفتد. دلیل دیگر این موضوع هم این است که هفته های اول لیگ است و تیم هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده است. نفرات و کادر فنی تغییر کرده‌اند و مدیریت هم عوض شده است. امیدوارم در بازی های آینده شرایط مطابق میل‌مان پیش برود. همه در این تیم وظیفه شناس هستند؛ نگران چیزی نباشید !

دیدگاهها